OFICJALNY SERWIS

DUMY WARMII

Relacja live! Stomil - Chrobry!

09/20/2015

Tekstowa relacja live ze spotkania Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów. START, godzina 12:45.

STOMIL OLSZTYN - CHROBRY GŁOGÓW 2:1 (1:1)
24' - Irakli Meskhiia (k.)
77' - Grzegorz Lech (k.)
BRAMKI 18' - Damian Byrtek
4' - Irakli Meskhiia ŻÓŁTE KARTKI 90'+1' - Michał Ilków-Gołąb
79' - Grzegorz Lech CZERWONE KARTKI
46' - Pa. Głowacki za Pi. Głowackiego
71' - Nishi za Meskhiię
88' - Trzeciakiewicz za Suchockiego
ZMIANY 74' - Machaj za Sędziaka
85' - Pisarczuk za Ziemniaka
87' - Michalec za Gąsiora
82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc (k.), 87. Arkadiusz Czarnecki, 3. Rafał Remisz, 4. Jarosław Ratajczak - 9. Łukasz Suchocki (88' - 12. Michał Trzeciakiewicz), 5. Grzegorz Lech, 16. Dawid Szymonowicz, 10. Irakli Meskhiia (71' - 22. Tsubasa Nishi), 8. Piotr Głowacki (46' - 7. Paweł Głowacki) - 88. Rafał Kujawa. SKŁADY 27. Karol Szymański - 21. Krzysztof Ziemniak (85' - 26. Robert Pisarczuk), 20. Damian Byrtek, 93. Łukasz Bogusławski, 22. Adam Samiec (k.), 23. Dominik Kościelniak, 10. Marcel Gąsior (87' - 3. Michał Michalec), 25. Szymon Drewniak, 16. Michał Ilków-Gołąb, 2. Łukasz Szczepaniak, 17. Damian Sędziak (74' - 9. Bartosz Machaj).

KONIEC! STOMIL OLSZTYN - CHROBRY GŁOGÓW 2:1 (1:1)! TRZY PUNKTY ZOSTAJĄ W OLSZTYNIE! BRAWO PANOWIE!

90'+1' - Żółtą kartką ukarany został Michał Ilków-Gołąb za kopnięcie Rafała Remisza w głowę.

Spotkanie potrwa 5 minut dłużej

88' - Trzecia zmiana w zespole gospodarzy. Trzeciakiewicz za Suchockiego

87' - Michalec za Gąsiora. To trzecia zmiana w zespole gości.

85' - Zmiana w zespole gości Pisarczuk za Ziemniaka

84' - Stomil dzielnie broni się w "dziesiątkę".

81' - Grzesiek Lech obejrzał czerwony kartonik jakieś dwie minuty temu. Za tzw "gest Kozakiewicza" po zdobytej bramce z rzutu karnego.

78' - Na boisku spore przepychanki! Sędzia musiał uspokajać zawodników obu zespołów, a teraz wezwał do siebie kapitanów obu zespołów! Wciąż gorąco na boisku. Sędziowie zdecydowanie nie panują nad sytuacją na murawie...

77' - GRZEGORZ LECH ZAMIENIA "11" NA BRAMKĘ! STOMIL - CHROBRY 2:1!!

77' - Drugi rzut karny dla Stomilu w tym meczu!

76' - Łukasz Suchocki bardzo dobrze zgrał piłkę do środka, ale poradzili sobie z nią obrońcy Chrobrego.

74' - Pierwsza zmiana w zespole gości. Na boisku pojawił się Bartosz Machaj, który zastąpił Damiana Sędziaka.

71' - Druga zmiana w zespole Stomilu. Na boisku pojawi się Tsubasa Nishi, który zastąpi Irakliego Meskhiię! Chwilę wcześniej Jarosław Ratajczak pomknął lewym skrzydłem zbiegł do środka i odegrał piłkę do środka "szesnastki", jednak piłkę zablokowali tam zawodnicy Chrobrego.

69' - Drewniak celnie uderzył na bramkę Skiby z rzutu wolnego. Dobra interwencja Skiby.

66' - Szymonowicz dopadł do osamotnionej piłki na ok. 30 m. i celnie uderzył z dystansu. Płaskie uderzenie wyłapał dobrze ustawiony Szymański.

65' - Znów rzut rożny i znów groźne rozegranie Chrobrego, jednak niecelnie, na nasze szczęście.

63' - Sędziak mocno uderzył sprzed pola karnego, jednak niecelnie.

61' - Grzegorz Lech dobrze rozegrał piłkę z Rafałem Kujawą. Kujawa wyłożył piłkę Lechowi na strzał z dystansu, Grzesiek dobrze spróbował, jednak niecelnie i zbyt lekko.

57' - Szymon Drewniak dośrodkowywał w pole karne, piłkę wypiąstkował Skiba, który dał początek szybkiej kontrze Stomilu. Suchocki wybiegł na wolną pozycję, jednak nie zdołał dokładnie opanować futbolówki i ta została wybita przez obrońców drużyny gości.

55' - Ratajczak dośrodkowywał w pole karne Chrobrego, jednak zablokowany Szymonowicz nie miał szans na zmianę kierunku lotu piłki, którą ostatecznie wybili obrońcy.

51' - Szczepaniak aktywnie na lewej stronie. Dorzuca piłki w pole karne dzięki którym chrobry konstruuje akcje ofensywne. Dobrze jednak radzi sobie dziś Ratajczak, który te futbolówki wybija z "szesnastki" Skiby.

46' - Zmiana w Stomilu Paweł Głowacki w miejsce Piotra Głowackiego. Zaczynamy drugą połowę.

13:47 - Oba zespoły wróciły po przerwie. Paweł Głowacki zmienił Piotra Głowackiego.

Do przerwy Stomil - Chrobry 1:1

PIERWSZA POŁOWA POTRWA 2 MINUTY DŁUŻEJ

45' - Szymon Drewniak uderzał na bramkę Skiby sprzed pola karnego, ale pewnie nasz bramkarz.

42' - Piotr Głowacki pomknął lewym skrzydłem po tym, gdy otrzymał dobre podanie od Irakliego Meskhii, ale przy próbie dośrodkowania piłka opuściła plac gry i sędzia podjął decyzję, że grę wznowi od bramki Szymański.

39' - Bucholc faulowany tuż przed narożnikiem pola karnego Chrobrego. Do bramki może jakieś 17 m., a przy piłce Piotr Głowacki. Jego strzał jednak zbyt lekki i wprost w Karola Szymańskiego.

38' - Łukasz Szczepaniak zbiegał z lewego skrzydła i oddał strzał na bramkę Stomilu, jednak zbyt lekko, by pokonać Skibę.

37' - Sędziowie dziś znów mają chyba problemy z koncentracją... Mamy dopiero 37' spotkania, a już podjęli kilka mylnych decyzji.

36' - Chrobry otrzymał rzut rożny, w sumie "z niczego". Arkadiusz Czarnecki nie trafił czysto w piłkę, która wyszła za linię końcową boiska.

33' - Dawid Szymonowicz strzelał z dystansu. Piłka poszybowała wysoko ponad bramką Szymąńskiego.

29' - Rzut wolny dla Stomilu. Tym razem Meskhiia krótko rozegrał piłkę z Ratajczakiem, ale dośrodkowanie tego drugiego zostało zablokowane. Stomil tylko od wrzutu z autu.

28' - Rzut rożny dla Chrobrego i blisko kopii sytuacji bramkowej z 18 minuty.

27' - Rzut wolny dla Stomilu. Irakli Meskhiia ze sporej odległości minimalnie obok bramki Szymańskiego.

26' - Gubią się dziś w środku pola piłkarze Stomilu. Chrobry cały czas groźnie pod bramką Skiby. "Bubu" jednak pewnie w swoich interwencjach.

24' - GOOOOOOL!!!! "Jedenastkę" pewnie na bramkę zamienia sam poszkodowany - IRAKLI MESKHIIA!!! BRAWO! Stomil - Chrobry 1:1!

23' - Rzut karny dla Stomilu! W małym zamieszaniu w "szestnastce gości" faulowany był Irakli Meskhiia!

21' - Znowu rzut rożny i znowu Chrobry Groźnie dorzuca piłkę, tym razem za sprawą Szymona Drewniaka. Skiba na raty wyłapuje piłkę.

18' - Damian Byrtek wyprowadza Chrobrego na prowadzenie! Byrtek wykorzystał wrzutkę Szczepaniaka z rzutu rożnego i w polu karnym wyskoczył najwyżej, kierując piłkę obok słupka bramki Skiby! Stomil - Chrobry 0:1

16' - Łukasz Szczepaniak dogrywał płasko w pole karne Stomilu, piłki nie sięgnął jeszcze Adam Samiec, który mógł zmienić tor jej lotu, i pewnie futbolówkę wyłapał Skiba.

11' - Piłkę z rzutu wolnego dośrodkowywał jeden z zawodników Chrobrego, Skiba wybił futbolówkę, jednak uczynił to niedokładnie i Michał Ilków-Gołąb dopadł do niej w obrębie pola karnego uderzając na pustą bramkę! Skiba jednak zdążył powrócić i zablokował strzał!

10' - Michał Ilków-Gołąb pobiegł prawym skrzydłem i dośrodkował w pole karne Skiby, jednak Piotrek czujnie wyłapał piłkę i wznowił grę od bramki.

9' - Rzut wolny dla Stomilu. Przy piłce Piotr Głowacki, a do bramki Chrobrego jakieś 30 metrów. Dośrodkowanie Głowackiego wybite przez obronę gości. Próba szybkiej kontry powstrzymana przez Rafała Remisza.

6' - Michał Ilków-Gołąb na chwilę opuścił plac gry, ale już goście w komplecie.

4' - Mamy pierwszą kartkę w tym meczu. Irakli Meskhiia ogląda żółty kartonik za ostry wślizg w nogi Michała Ilków-Gołąb na połowie gości.

2' - Szymon Drewniak dorzuca z rzutu rożnego w pole karne Stomilu, jednak jego kolega z drużyny niecelnie uderzał na bramkę Skiby.

1' - Zaczynamy! Stomil gra w swoich biało-niebieskich strojach, a Chrobry dziś w pomarańczowych koszulkach i czarnych spodenkach.

12:42 - Oba zespoły już wychodzą na murawę!

12:40 - Za 5 minut zaczynamy!

12:30 - Sędziowie: Zbigniew Dobrynin, jako sędzia główny, a asystować będą mu Marcin Hankiewicz i Bartosz Heinig. Sędzią technicznym będzie Patryk Adamczyk.

12:25 - Ławki rezerwowych prezentują się dziś następująco: STOMIL: 33. Dawid Mieczkowski, 27. Tomasz Wełna, 7. Paweł Głowacki, 22. Tsubasa Nishi, 12. Michał Trzeciakiewicz, 11. Karol Żwir, 28. Tomasz Chałas. CHROBRY: 1. Mariusz Rzepecki, 4. Michał Bednarski, 6. Karol Hodowany, 9. Bartosz Machaj, 14. Patryk Malinowski, 3. Michał Michalec, 26. Robert Pisarczuk.

12:15 - za pół godziny zaczynamy spotkanie 9. kolejki I Ligi, Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów. Obie jedenastki już rozgrzewają się na murawie stadionu przy Piłsudskiego,  w tabeli powyżej za chwilę zaprezentujemy składy wyjściowe.