OFICJALNY SERWIS

DUMY WARMII

"Typer" 10. kolejki I Ligi według Grzegorza Lecha

"Typer" 10. kolejki I Ligi według Grzegorza Lecha

09/24/2015

Kolejny nowy cykl na naszej stronie. W nim, co czwartek, będziemy prosić zawodników Stomilu o wytypowanie wyników najbliższej kolejki I Ligi. Jako pierwszy wyniki typuje Grzegorz Lech, pomocnik Stomilu.

 

Spotkania 10. kolejki I Ligi:

 

GKS Katowice - Rozwój Katowice. Jest to mecz derbowy, myślę, że tu będzie wynik remisowy. Powiem 1:1.

Zagłębie Sosnowiec - Olipmia Grudziądz. Olipmia wygrała ostatnio u siebie z Katowicami, oglądałem skrót tego meczu i GKS miał dużo sytuacji. Myślę, że Zagłębie wygra ten mecz 2:0. Zagłębie jest u siebie bardzo mocne i strzela dużo bramek.

Miedź Legnica - Pogoń Siedlce. Myślę, że Miedź, po ostatnim zwycięstwie 4:1, będzie dobrze przygotowana, i mentalnie i fizycznie do tego spotkania, również wygra, ale nie tak okazale jak ostatnio. Będzie 1:0 dla zespołu z Legnicy.

Wisła Płock - Bytovia Bytów. Mecz w górnej części tabeli. Chciałbym, żeby tu padł wynik remisowy. Myślę, że Wisła, która gra u siebie, z presją kibiców, wygra to spotkanie 2:1.

Akra Gdynia - Sandecja Nowy Sącz. Arka u siebie też będzie grała pod presją kibiców i jeśli Sandecja przeciągnie w czasie rezultat bezbramkowy, lub strzeli pierwszą bramkę, to Gdynia będzie miała bardzo ciężko. Myślę, że tu będzie wynik remisowy, ale bramkowy - 1:1.

MKS Kluczbork - GKS Bełchatów. Kluczbork u siebie też jest zespołem nieobliczalnym. Bełchatów ma młodą drużynę, każdy walczy tam o swoje, żeby w przyszłości grać wyżej i lepiej. Myślę, że Bełchatów wygra 2:1.

Wigry Suwałki - Dolcan Ząbki. Najwyższa pora żeby Ząbki w końcu przegrały. Myślę, że Wigrom pod wodzą nowego trenera uda się wygrać 2:0.

Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice. Chrobry będzie podrażniony ostatnią przegraną, ale myślę, że to spotkanie skończy się bezbramkowy remisem.

Zawisza Bydgoszcz - Stomil Olsztyn. Zawsze są to mecze fajne dla kibiców. Tym razem naszych kibiców nie będzie na stadionie w Bydgoszczy i przez to będziemy osłabieni. Damy z siebie wszytko i mecz zakończy się wynikiem 1:0 dla nas.

 

zdj. główne: fot. Monika Oklińska / stomilolsztyn.com 

 
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Stomil na facebooku

Stomil na twitterze

Stomil na youtube

sponsorzy główni
sponsor srebrny
sponsorzy złoci
sponsorzy biało-niebiescy

 


 
partner medyczny
sponsor techniczny
partnerzy medialni
partnerzy