OFICJALNY SERWIS

DUMY WARMII

Z Zawiszą o utrzymanie fotelu lidera!

Z Zawiszą o utrzymanie fotelu lidera!

09/25/2015

Już w najbliższą niedzielę (27 września) przed podopiecznymi Mirosława Jabłońskiego kolejne ligowe spotkanie. W ramach 10. kolejki I Ligi “Duma Warmii” podejmie na wyjeździe Zawiszę Bydgoszcz. Początek meczu na Stadionie im. Zdzisława Krzyszkowiaka w Bydgoszczy o godzinie 18:00.

Zawisza Bydgoszcz to spadkowicz z T-Mobile Ekstraklasy. W ubiegłym sezonie uplasowali się oni na 15. miejscu w tabeli (10 zwycięstw, 8 remisów, 19 porażek). W obecnym sezonie I Ligi Zawisza po 9. kolejkach zajmuje trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem 15 punktów (4 zwycięstwa, 3 remisy, 2 porażki). Zawodnikami, na których będzie musiała uważać defensywa Stomilu są Kamil Drygas i Szymon Lewicki. Mają oni na swoim koncie po pięć trafień w klasyfikacji strzelców. Ostatni raz z bydgoską drużyną graliśmy w sezonie 2012/2013 I Ligi. Przed własną publicznością przegraliśmy aż 0:5. W meczu rewanżowym pokonaliśmy Zawiszę w Bydgoszczy 2:3. Wtedy bramki dla Stomilu strzelili Paweł Kaczmarek, a Grzegorz Lech dołożył dwa trafienia.

 

W miniony weekend Zawisza grał z Drutex-Bytovią. Spotkanie to zakończyło się wynikiem 2:2, a remis drużyna z Bydgoszczy wywalczyła w ostatniej minucie spotkania. W tym meczu nasz kolejny rywal wystąpił w następującym  składzie:

1. Łukasz Sapela - 7. Jakub Smektała, 32. Łukasz Nawotczyński, 27. Tomasz Wełnicki, 4. Krzysztof Nykiel - 28. Sebastian Kamiński (64, 13. Sylwester Patejuk), 21. Maciej Kona (75, 11. Wasił Panajotow), 14. Kamil Drygas, 10. Mica, 23. Jakub Łukowski - 20. Szymon Lewicki (83, 17. Arkadiusz Gajewski).

 

Trzymamy kciuki za “Dumę Warmii”!  

 
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Stomil na facebooku

Stomil na twitterze

Stomil na youtube

sponsorzy główni
sponsor srebrny
sponsorzy złoci
sponsorzy biało-niebiescy

 


 
partner medyczny
sponsor techniczny
partnerzy medialni
partnerzy