OFICJALNY SERWIS

DUMY WARMII

Zwycięstwo Stomilu II Olsztyn w III Lidze Kobiet

09/26/2015

Piłkarki Stomilu II Olsztyn wygrały ligowy mecz z Sokołem Ostróda 0:1. Zwycięską bramkę strzeliła w szóstej minucie meczu Katarzyna Łazarczyk. Jest to ich pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach III ligi

Nowicka (61 min. 14 Marlena Szajdek), 3 Alicja Buńka, 10 Sandra
Gonciarz, 6 Dagmara Ciak (41 min. 8 Aleksandra Buńka), 13 Dominika Dymczyk, 18 Weronika Stanowicka, 17 Angelika Mastalerczuk, 11 Marlena Maraczewska.

OKS Stomil II Olsztyn SA

1 Aleksandra Błocka (40 min. 40 Michalina Zych), 2 Patrycja Krzywonos kpt., 4 Katarzyna Wiencelewska (77 min. 38 Wiktoria Chaber), 3 Patrycja Błędek, 20 Julia Tomczyk, 6 Wiktoria Fidurska (79 min. 35 Dominika Solińska), 15 Katarzyna Nowakowska (53 min. 10 Klaudia Lenard), 8 Kinga Cisz, 23 Oliwia Cwalińska (80 min. 11 Aleksandra Chudek), 21 Kaja Grzelka (53 min. 39 Alicja Sontowska), 36 Katarzyna Łazarczyk (73 min. 41 Paulina Chełstowska)

W Ostródzie, Stomilanki od pierwszych minut narzuciły swój styl gry. Co zaowocowało już w 6 minucie spotkania. Oliwia Cwalińska z prawej strony wrzuciła piłkę w pole karne przeciwniczek, a tam nabiegając na pierwszy słupek, Kasia Łazarczyk zdobyła bramkę uderzeniem piłki z woleja. Gospodynie ambitnie stawiały opór naszemu zespołowi, jednak nie potrafiły tego dnia stworzyć sytuacji bramowych.  Nasz zespół stworzył jeszcze kilka "setek" w drugiej połowie, których niestety nie wykorzystał.

- Cieszy pierwsze zwycięstwo i momentami bardzo ładna gra  Stomilanek widać, że z meczu na mecz czują się pewniej co będzie procentować w kolejnych spotkaniach. - skomentował to spotkanie Marek Maleszewski, trener sekcji kobiet Stomilu Olsztyn

zdj. główne: fot: facebook.com/Fani-OKS-Stomil-Olsztyn-Sekcji-Kobiet