OFICJALNY SERWIS

DUMY WARMII

"Na niedzielę jesteśmy bardzo zmobilizowani..."

"Na niedzielę jesteśmy bardzo zmobilizowani..."

10/02/2015

Przed niedzielnym meczem 11. kolejki I Ligi z Wisłą Płock, porozmawialiśmy z Dawidem Szymonowiczem, pomocnikiem "Dumy Warmii". 

Jak samopoczucie po porażce w Bydgoszczy?
 
D. Sz. - Kompletnie już o niej zapomnieliśmy, tamten mecz został przeanalizowany, miejmy nadzieję, że wyciągniemy wnioski, a na niedzielę jesteśmy bardzo zmobilizowani i chcemy walczyć o 3 punkty.
 
Na stadionie w Olsztynie jeszcze nie przegraliście w tym sezonie...
 
D. Sz. - Jesteśmy tutaj u siebie, bardzo dobrze się tu czujemy. Kibice są tu z nami i to nam bardzo pomaga. Myślę, że niedługo Olsztyn stanie się taką naszą małą twierdzą nie do zdobycia.
 
Trener Mirosław Jabłoński na przedmeczowej konferencji prasowej powiedział, że po powołaniu do reprezentacji stałeś się bardziej pewny siebie. Czujesz się silniejszy?
 
D. Sz. - Ciężko jest mi odpowiedzieć na to pytanie. Na pewno trener więcej rzeczy widzi z boku. Był to dla mnie taki “kop motywacyjny” do dalszej ciężkiej pracy. Ta moja pewność siebie zwiększyła się trochę przez to powołanie. Cieszę się, że po meczu z Wisłą jadę na następne zgrupowanie i mam nadzieję, znajdę tam swoje miejsce, a przede wszystkim dostanę więcej szans na grę niż było to ostatnio.
 
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Stomil na facebooku

Stomil na twitterze

Stomil na youtube

sponsorzy główni
sponsor srebrny
sponsorzy złoci
sponsorzy biało-niebiescy

 


 
partner medyczny
sponsor techniczny
partnerzy medialni
partnerzy