OFICJALNY SERWIS

DUMY WARMII

GKS Katowice - Stomil Olsztyn - relacja LIVE!

GKS Katowice - Stomil Olsztyn - relacja LIVE!

10/10/2015

Stomil Olsztyn gra na wyjeździe z GKS-em Katowice! Zapraszamy do śledzenia relacji! 

 

GKS KATOWICE - STOMIL OLSZTYN 2:2 (1:1).


90'+1' - Rzut rożny dla gospodarzy.


89' - Rafał Pietrzak ukarany czerwoną kartką za brutalny faul na Januszu Bucholcu.


88' - Tomasz Chałas strzelał z 20 metrów na bramkę Dobrolińskiego i posłał piłkę obok słupka.


86' - Tomek Chałas dośrodkował w pole karne, ale nikt nie zamykał tego dogrania.


84' - Wojciech Trochim za Łukasza Pielorza. To trzecia zmiana w drużynie gospodarzy.


84' - Trzecia zmiana w zespole Stomilu. Irakli Meskhiia idzie już odpocząć, a w jego miejsce pojawia się Tomasz Chałas.


81' - Zmiana w zespole Stomilu. Piotr Głowacki za Łukasza Suchockiego.


79' - Zmiana w zespole Stomilu. Za Rafała Kujawę wchodzi Paweł Łukasik. W międzyczasie rzut rożny dla Stomilu po dobrej akcji ofensywnej Irakliego i Suchockiego. Sędzia chce dziś wyjść na pierwszy plan i wzbudza trochę kontrowersji...


77' - Alan Czerwiński uderza piłkę z 16 m. i posyła ją ponad bramką Piotra Skiby. GKS Katowice - Stomil Olsztyn 2:2.


75' - Maciej Bębenek opuszcza boisko, a w jego miejsce pojawił się Krzysztof Wołkowicz. To druga zmiana w zespole gospodarzy.


71' - Żółta kartka dla Rafała Pietrzaka za faul na Suchockim. Szybka kontra "biało-niebieskich" powstrzymana i zaczynamy od rzutu wolnego.


66' - Karol Żwir otrzymał żółtą kartkę.


63' - Karol Żwir strzelał z kąta na bramkę Dobrolińskiego. Bramkarz gospodarzy odbił strzał pod nogi Kujawy, który próbował dobijać i piłka powędrowała ponad poprzeczką bramki gospodarzy. GKS Katowice - Stomil Olsztyn 2:2.


62' - Bramka wyrównująca dla GKS-u Katowice. Paweł Szołtys pokonuje z najbliższej odległości Piotra Skibę.


59' - GOOOOL!!! Irakli Meskhiia przejął piłkę po niedokładny zagraniu defensorów GieKSy, przebiegł z nią kilkanaście metrów i oddał dobry strzał na bramkę Dobrolińskiego! GKS Katowice - Stomil Olsztyn 1:2!


58' - Meskhiia ukarany żółtą kartką za symulowanie faulu i to kolejny zawodnik Stomilu, którego nie zobaczymy na boisku w meczu z Zagłębiem Sosnowiec


56' - Żółta kartka dla Grzegorza Lecha. Kolejny zawodnik Stomilu, który nie zagra w kolejnym spotkaniu z Zagłębiem Sosnowiec.


54' - Żółta kartka dla Adriana Jurkowskiego za faul na Łukaszu Suchockim. Do piłki ustawionej na 30 metrze podszedł Irakli Meskhiia, który dobrze uderzył na bramkę Dobrolińskiego, a ten obronił z małymi problemami.


47' - Rafał Kujawa wszedł w pole karne i otrzymał dobre podanie od Irakliego Meskhii. Kujawa oddał strzał na bramkę, jednak zablokowany przez obrońców gospodarzy.


46' - Zmiana w zespole gospodarzy Bartosz Iwan zagra za Filipa Burkhardta.


PIŁKARZE OBU ZESPOŁÓW JUŻ NA MURAWIE, ZA CHWILĘ ZACZYNAMY DRUGĄ POŁOWĘ.


KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. GKS KATOWICE - STOMIL OLSZTYN 1:1.


45' - Łukasz Suchocki na "pełnych obrotach" wbiega w pole karne gospodarzy po dobrym zagraniu Meskhii, ale jego strzał trafia w boczną siatkę.


43' - I szybko chcemy się zrehabilitować. Meskhiia wszedł jak w masło pomiędzy obrońców GieKSy i oddał piłkę Żwirowi, który zbyt lekko strzelał na bramkę Dobrolińskiego. GKS Katowice - Stomil Olsztyn 1:1.


42' - Grzegorz Goncerz wyrównuje stan spotkania strzelając pewnie na bramkę Skiby. Tomek Wełna przy faulu uderzył w piłkę. Trochę kontrowersji, ale nie ma co dyskutować. 1:1.


41' - Rzut karny dla gospodarzy.


40' - Janusz Bucholc znów zawędrował pod pole karne GieKSy, wyłożył płasko piłkę Grześkowi Lechowi, ale Irakli też bardzo chce zdobyć dziś gola. Zabrał futbolówkę Lechowi spod nóg, zakręcił się w polu karnym i oddał strzał, po którym piłka minęła słupek bramki Dobrolińskiego.


38' - Suchocki przejął piłkę w środku pola i sam przebiegł pół boiska, przechodząc między obrońcami GieKSy i oddając strzał na bramkę Dobrolińskiego. Szkoda, że niecelnie, ale brawo za akcję!


33' - Goncerz wbiegł w pole karne Stomilu, choć miał asekurację dwóch naszych obrońców, udało oddać mu się strzał na bramkę Skiby. Jednak Piotrek pewnie wyłapał piłkę.


31' - Bucholc zawędrował w swoim stylu pod pole karne gospodarzy i zagrał piłkę do Kujawy, ten lekko i obok bramki Dobrolińskiego.


29' - GOOOOL!! Rafał Kujawa zdobywa gola wychodząc na pozycję sam na sam z bramkarzem! Kujawa otrzymał fenomenalne podanie od Tomka Wełny i nie zmarnował tego prezentu posyłając piłkę płaskim strzałem obok interweniującego Dobrolińskiego! GKS Katowice - Stomil Olsztyn 0:1!


28' - Piłkarze Stomilu dostali się w pole karne i przeprowadzili akcję ofensywną po przejęciu przez Tomka Wełną lekko zagranej piłki przez Olivera Praznovskego.  W końcowej fazie akcji Kujawa źle przyjął piłkę pomagając sobie ręką.


25' - Maciej Bębenek uderzał głową na bramkę Skiby po dośrodkowaniu Czerwińskiego i Piotr Skiba z trudem wybija na rzut rożny.


23' - Dobrze piłkarze Stomilu radzą sobie dziś w ofensywie, brakuje trochę dokładności, jak przed chwilą, gdy do dobrze zagranej piłki z głębi pola nie dobiegł Rafał Kujawa.


20' - Karol Żwir faulowany na wysokości pola karnego. Do piłki podszedł Irakli Meskhiia, który wkręcił piłkę, jednak wybił ją Dobroliński. Do odbitej futbolówki dopadł Karol Żwir i uderzył z ok 20 m., a piłka po jego strzale trafiła w słupek!


15' - Żółta kartka dla Tomka Wełny. To oznacza, że nie zobaczymy go na murawie w meczu z Zagłębiem Sosnowiec.


14' - Od dobrych kilku minut GieKSa rozgrywała piłkę i zakończyli to rozegranie strzałem na bramkę w wykonaniu Szołtysa. Uderzenie powędrowało ponad poprzeczką bramki Skiby.


8' - Paweł Szołtys faulowany przez Pawła Głowackiego na ok. 25 m. od bramki Skiby. Szybkie wznowienie i kolejny faul zawodnika Stomilu na Rafale Pietrzaku, Maciej Bębenek otrzymał piłkę po szybkim wznowieniu gry i uderzył z 10 m. wprost w Skibę. Wciąż 0:0, a gospodarze przeprowadzili pierwszą groźną akcję.


7' - Suchocki dobrze wyszedł do piłki zagranej z głębi pola, jednak uprzedził go Dobroliński. 


5' - Meskhiia faulowany w środku pola. Szybkie wznowienie Lecha, jednak Suchocki, do którego adresowana była piłka, znajdował się na pozycji spalonej.


3' - Stomil zaczął odważnie. Najpierw wrzutka Suchockiego, po której mieliśmy rzut rożny, a potem dośrodkowanie w pole karne, ale piłkę wyłapał Dobroliński. Całkiem dobry początek w wykonaniu "Dumy Warmii".


ZACZYNAMY!


17:46  - Zawodnicy już od 15-20 minut rozgrzewają się na płycie boiska.


Rezerwowi:

GKS: Kamil Główka, Krzysztof Wołkowicz, Dariusz Zapotoczny, Sławomir Duda, Wojciech Trochim, Bartosz Iwan, Daniel Ciechański  

Stomil: Michał Leszczyński, Jarosław Ratajczak, Piotr Wypniewski, Michał Trzeciakiewicz, Piotr Głowacki, Tomasz Chałas, Paweł Łukasik 


Skład Stomilu Olsztyn: Piotr Skiba - Tomasz Wełna, Rafał Remisz, Arkadiusz Czarnecki, Janusz Bucholc, Grzegorz Lech, Paweł Głowacki, Irakli Meskhiia, Łukasz Suchocki, Karol Żwir, Rafał Kujawa 


Skład GKS-u Katowice: Rafał Dobroliński - Alan Czerwiński,Adrian Jurkowski, Oliver Praznovsky, Rafał Pietrzak, Maciej Bębenek, Łukasz Pielorz, Povilas Leimonas, Filip Burkhardt ,Paweł Szołtys,Grzegorz Goncerz


Witamy Państwa ze Stadionu przy ul. Bukowej w Katowicach! Za 45 minut pierwszy gwizdek sędziego w meczu GKS Katowice - Stomil Olsztyn. 

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Stomil na facebooku

Stomil na twitterze

Stomil na youtube

sponsorzy główni
sponsor srebrny
sponsorzy złoci
sponsorzy biało-niebiescy

 


 
partner medyczny
sponsor techniczny
partnerzy medialni
partnerzy