OFICJALNY SERWIS

DUMY WARMII

Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec, Zapowiedź

Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec, Zapowiedź

10/15/2015

Przed nami kolejny mecz na Stadionie przy al. Piłsudskiego 69a i kolejne starcie w blasku jupiterów, i w obiektywach kamer Polsatu Sport. Tym razem w ramach 13. kolejki I Ligi “Duma Warmii” podejmuje Zagłębie Sosnowiec. Początek meczu w piątek (16 października) o godzinie 20:30.

 

Zagłębie Sosnowiec jak na beniaminka tych rozgrywek radzi sobie całkiem nieźle i można śmiało powiedzieć, że jest niespodzianką tego sezonu. Po 12. kolejkach I Ligi zajmują oni obecnie 5. miejsce w tabeli z dorobkiem 21 punktów (6 zwycięstw, 3 remisy, 3 porażki). Mogą pochwalić się bilansem 20 strzelonych i 13 straconych bramek. Najskuteczniejszym strzelcem w drużynie naszego kolejnego przeciwnika jest  - Jakub Arak, wypożyczony z Legii Warszawa, 20-letni napastnik. Za nim z czterema trafieniami na koncie plasuje się Michał Fidziukiewicz.

W meczu 12. kolejki I Ligi ekipa Zagłębia Sosnowiec pokonała przed własną publicznością Drutex-Bytowę Bytów 2:0. Bramki dla naszego przeciwnika zdobyli wtedy Dawid Ryndak i Michał Fidziukiewicz. W tym spotkaniu Zagłębie Sosnowiec wystąpiło w następującym składzie:

12. Wojciech Fabisiak - 7. Marcin Sierczyński, 4. Łukasz Sołowiej, 10. Krzysztof Markowski, 22. Žarko Udovičić - 16. Dawid Ryndak, 29. Łukasz Matusiak, 17. Sebastian Dudek, 27. Przemysław Mizgała (62, 6. Grzegorz Fonfara), 19. Martin Pribula (90, 23. Hubert Tylec) - 9. Michał Fidziukiewicz (80, 87. Adrian Paluchowski).  

 

Trzymamy kciuki za “Dumę Warmii”!


 

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Stomil na facebooku

Stomil na twitterze

Stomil na youtube

sponsorzy główni
sponsor srebrny
sponsorzy złoci
sponsorzy biało-niebiescy

 


 
partner medyczny
sponsor techniczny
partnerzy medialni
partnerzy