OFICJALNY SERWIS

DUMY WARMII

Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec Relacja LIVE

10/16/2015

Zapraszamy na tekstową relację LIVE z meczu Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec. START 20:30!

KONIEC MECZU. STOMIL OLSZTYN - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 2:4 (2:1).

90' - Głowacki  z dystansu bardzo niecelnie.

87' - Martin Pribula i 4:2 dla Zagłębia Sosnowiec. Z ostrego kąta pewnym strzałem zawodnik gości pokonuje Piotra Skibę. To hattrick tego piłkarza.

85' - Szatan za Araka. To trzecia zmiana w zespole gości.

83' - Dobry strzał Fonfary! Broni Skiba!

79' - Błąd Arkadiusza Czarneckiego na szczęście niewykorzystany przez Michała Fidziukiewicza. Fidziukiewicz przejął piłkę po błędzie naszego stopera i z ostrego kąta próbował pokonać Skibę, jednak zbyt lekko i Piotrek pewnie łapie piłkę.

76' - Łukasz Matusiak sprzed pola karnego wprost w Piotra Skibę!

74' - Zmiana w zespole gości Grzegorz Fonfara za Sebastiana Dudka.

70' - Rafał Kujawa próbował uderzać przewrotką w polu karnym po wrzutce piłki przez Głowackiego. Jednak nie trafił w piłkę.

66' - Trzecia zmiana w Stomilu Olsztyn. Piotr Głowacki wejdzie za Tsubasę Nishi. Przed zmianą Nishi zagrał ładną piłkę do Suchockiego, ale temu nie udało się sięgnąć futbolówki, choć miał przed sobą tylko bramkarza.

61' - Druga zmiana w Stomilu Olsztyn. Tomasz Chałas wchodzi za Karola Żwira.

60' - Janusz Bucholc wbiegł w pole karne i miał przed sobą tylko bramkarza gości, jednak nie zdołał go pokonać.

53' - Pribula pokonuje Skibę po raz drugi w tym meczu. Zawodnik drużyny gości dostał podanie z głębi pola i szybko wbiegł w pole karne pokonując Skibę płaskim strzałem. Stomil - Zagłębie Sosnowiec 2:3

52' - Michał Fidziukiewicz sprzed pola karnego tuż nad bramką Stomilu!

49' - Rzut karny dla Zagłębie Sosnowiec! Piotr Skiba faulował w polu karnym Jakuba Araka i sędzia podyktował "jedenastkę". Do piłki podchodzi Sebastian Dudek i... sędzia nakazał powtórzenie rzutu karnego! Za drugim razem Dudek też się nie pomylił. Stomil - Zagłębie Sosnowiec 2:2.

GRAMY! DRUGA POŁOWA WŁAŚNIE SIĘ ROZPOCZĘŁA!

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY! STOMIL - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 2:1

44' - Łukasz Suchocki nie trafia z bliskiej odległości!

42' - Kujawa zagrał dobrze do Nishiego, a ten pogubił się trochę przy przyjęciu piłki, ale był asekurowany przez obrońców Zagłębia. Bardzo dobra akcja Stomilu w ofensywie i szkoda, że nie udało się tego wykorzystać.

41' - Rafał Kujawa asekurowany przez obrońców przełożył piłkę i oddał mocny strzał na bramkę Fabisiaka, który z trudem wybronił uderzenie naszego napastnika! Bardzo dobre zachowanie Kujawy w polu karnym! Stomil - Zagłębie Sosnowiec wciąż 2:1!

37' - Dawid Ryndak sprzed pola karnego niecelnie strzelał na bramkę Skiby.

35' - Ciekawa akcja w ofensywie. Bucholc zbiegał z prawej strony do środka boiska tuż przed polem karnym i odegrał piłkę do Żwira, ten minął dwóch obrońców Zagłębia, a potem znalazł się z piłką na prawym skrzydle i dośrodkował niedokładnie. Piłka po jego wrzutce wylądowała za linią końcową.

31' - Na bramkę z bardzo dalekiej odległości próbował strzelać Łukasz Matusiak.

30' - Kontra Stomilu niedokładna w ostatniej fazie. Karol Żwir przebiegł połowę boiska i dograł do Nishiego, ale ten nie zdołał przejąć piłki, asekurowany przez obrońców gości.

27' - Strzał Sebastiana Dudka sprzed pola karnego zablokowany przez Rafała Remisza

26' - Rzut rożny dla gości. Po rozegraniu piłki na bramkę Skiby po ziemi uderzał Martin Pribula. Na nasze szczęście niecelnie.

21' - Ratajczak próbował dogrywać w pole karne. ale piłka zastopowana przez obrońców Sosnowca opuszcza linię końcową. Rzut rożny dla Stomilu. Piłkę po dośrodkowaniu Żwira wybija Fabisiak, tam próbował dopijać Nishi, ale wysoko ponad bramką.

17' - GOOOOL!!! DAWID SZYMONOWICZ wyprowadza nasz zespół na prowadzenie! Kujawa minął bramkarza i dobiegł do linii końcowej, odgrywając do Szymonowicza na 5 metr, a ten skierował piłkę do pustej bramki! Stomil - Zagłębie Sosnowiec 2:1!

16' - Karol Żwir miał fenomenalną szansę na podwyższenie wyniku. Kujawa odegrał mu piłkę, ale "Żwirek" posłał futbolówkę obok bramki Fabisiaka!

15' - GOOOOL! Arkadiusz Czarnecki uderza piłkę głową po wrzutce z rzutu rożnego, a ta w dość dziwny sposób przelatuje ponad stojącym bramkarzem i wpada odbijając się od poprzeczki. Chyba tylko bramkarz wie, jak to wpadło, ale to nieważne. Stomil - Zagłębie Sosnowiec 1:1

13' - Nishi dośrodkował w pole karne wprost pod nogi Karola Żwira, ale ten nie zdecydował się na strzał. Nishi po odegraniu piłki powalczył i wywalczył rzut rożny.

7' - Bucholc otrzymał podanie ze środka pola na skrzydło i dorzucił piłkę w pole karne. Tam lekko trącił ją Nishi, ale obok bramki. Stomil - Zagłębie Sosnowiec 0:1.

5' - Martin Pribula wyprowadza gości na prowadzenie. Nieporozumienie obrońców Stomilu Olsztyn wykorzystali ofensywni zawodnicy Zagłębia, którzy mądrze dostrzegli niepilnowanego w polu karnym Pribulę i zagrali piłkę do niego właśnie, a ten niepilnowany uderzył pewnie na bramkę Skiby z 10 metrów.

3' - Długa piłka do Łukasza Suchockiego, ale ten asekurowany przez dwóch stoperów Zagłębia Sosnowiec nie dał rady uwolnić się i wyjść na czystą pozycję.

1' - GRAMY!

20:28 - Obie jedenastki już wychodzą na murawę. Stomil tradycyjnie, w biało-niebieskich barwach, a Zagłębie Sosnowiec dziś na czerwono.

20:16 - Rezerwowi: Zagłębie Sosnowiec: 1. Matko Perdijic - 6. Grzegorz Fonfara, 8. Tomasz Szatan, 9. Michał Fidziukiewicz, 23. Hubert Tylec, 30. Konrad Budek (M.), 87. Adrian Paluchowski.

Stomil Olsztyn: 13. Michał Leszczyński - 6. Bartosz Bartkowski (M.), 8. Piotr Głowacki, 12. Michał Trzeciakiewicz, 17. Piotr Wypniewski (M.), 28. Tomasz Chałas, 77. Paweł Łukasik.

20:11 - Oto w jakim składzie zagrają dziś goście: 12. Wojciech Fabisiak (M.) - 4. Łukasz Sołowiej, 7. Marcin Sierczyński, 10. Krzysztof Markowski, 16. Dawid Ryndak, 17. Sebastian Dudek (K.), 18. Jakub Arak, 19. Martin Pribula, 22. Zarko Udovicic, 27. Przemysław Mizgała, 29. Łukasz Matusiak.

20:08 - Witamy ze stadionu przy Piłsudskiego 69a! Za chwilę zaczynamy. Piłkarze kończą rozgrzewkę.