OFICJALNY SERWIS

DUMY WARMII

Pogoń Siedlce - Stomil Olsztyn, relacja LIVE!

11/08/2015

Tekstowa relacja LIVE ze spotkania 16. kolejki I Ligi, Pogoń Siedlce - Stomil Olsztyn, startuje ok. 20 minut przed godziną 12:00! ZAPRASZAMY! Redakcja www.stomilolsztyn.com - oficjalnego serwisu "Dumy Warmii"!

KONIEC! STOMIL OLSZTYN WYGRYWA Z POGONIĄ SIEDLCE 1:0 (1:0), PO BRAMCE RAFAŁA KUJAWY W 17' SPOTKANIA! BRAWO! TRZY PUNKTY WRACAJĄ DO OLSZTYNA!

90'+1' - Łukasik ukarany żółtą kartką za faul na Dzięciole w środkowej strefie boiska. Z rzutu wolnego dorzucał Misztal, ale Grzegorz Lech wybił futbolówkę niemałym zamieszaniu.

90' - Kolejna dobra akcja gospodarzy. Piłka wpada do bramki Skiby, jednak, na nasze szczęście, na spalonym był Duda!

89' - Duda dośrodkowuje w pole karne i piłka mija pole karne Skiby bez konsekwencji!

88' - Najpierw z dystansu próbował uderzać Jarosław Ratajczak, a potem z ok. 40 m. Paweł Łukasik i ta druga próba zmierzała pod poprzeczkę bramki Misztala, jednak w porę piłkę wyłapał bramkarz gospodarzy.

87' - Trzecia zmiana w zespole Stomilu. Paweł Łukasik wchodzi w miejsce Rafała Kujawy.

86' - Dużo gry w środku pola obu zespołów. Dużo podań, ale, jak na razie nic z tego nie wynika. Stomil wciąż prowadzi z Pogonią Siedlce 1:0.

84' - Żółta kartka dla Ernesta Dzięcioła za faul na Tomku Chałasie.

82' - Druga zmiana w zespole Stomilu Olsztyn. Karol Żwir zastąpi Łukasza Suchockiego.

79' - Sennie było na boisku aż do teraz! Piotr Skiba sam na sam wybronił próbę przerzucenia go na ok. 14 metrze przez Adama Dudę! Brawo Piotrek!

78' - Trzecia zmiana w zespole gospodarzy. Piotr Krawczyk wchodzi w miejsce Piotra Ceglarza.

75' - Pierwsza zmiana w zespole Stomilu. Tomasz Chałas wejdzie w miejsce Tsubasy Nishiego.

74' - Rzut wolny dla Pogoni Siedlce. Piłkę wrzucał Krzysztof Bodziony, jednak Grzegorz Lech wybił futbolówką poza linię boczną boiska.

72' - Grzegorz Lech pokusił się na strzał z ok. 30 metrów, jednak piłka niesiona przez wiatr przeleciała ponad bramką Pogoni Siedlce.

70' - Ratajczak ładnie znalazł się w polu karnym! Najpierw zagrywał do ustawionego lepiej Nishiego, a chwilę po tym, odbitą piłkę uderzał sam na bramkę i piłka znów została zablokowana przez obrońców z Siedlec.

67' - Na bramkę Skiby z ostrego kąta uderzał Dzięgielewski, jednak zbyt lekko.

66' - Żółta kartka dla Rafała Zembrowskiego (Pogoń S.)

65' - Druga zmiana w zespole gospodarzy. Dawid Dzięgielewski zmienia Mariusza Rybickiego.

64' - Piotrek Skiba obronił dobry strzał Rybickiego, ale do tego Rybicki był na spalonym!

62' - Suchocki dośrodkowuje z prawej strony w pole karne, ale piłka niesiona przez wiatr przeleciała zbyt wysoko nad głową Rafała Kujawy.

59' - Rafał Kujawa faulowany na ok. 35 metrze od bramki Misztala. Rzut wolny wykona Łukasz Suchocki, uderzył na bramkę i piłka nieco ponad bramką Misztala!

57' - Dobre uderzenie Rafała Kujawy, który otrzymał piłkę od Tsubasy Nishiego, przyjął ją, obrócił się z nią i oddał strzał tuż obok słupka bramki Misztala!

54' - Konrad Wrzesiński niecelnie z dystansu. Mamy pierwszą zmianę w zespole gospodarzy. Boisko opuści Kamil Dmowski, a w jego miejsce pojawi się Krystian Wójcik.

48' - Żółtą kartką ukarany został Łukasz Suchocki.

47' - Janusz Bucholc dobrze "wyjmuje" piłkę spod nóg Adama Dudy przed polem karnym.

46' - Teraz to Stomil gra z wiatrem :)

ZACZYNAMY DRUGĄ POŁOWĘ!

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY! POGOŃ SIEDLCE - STOMIL OLSZTYN 0:1 PO BRAMCE RAFAŁA KUJAWY Z RZUTU KARNEGO W 17; SPOTKANIA!

44' - Żółta kartka dla Kamila Dmowskiego za ostry faul przy linii bocznej na Jarosławie Ratajczaku.

44' - Teraz spore zamieszanie w polu karnym Skiby! Wrzutka piłki w pole karne, spore zamieszanie i na szczęście piłka, wybita przez Grzegorza Lecha w ostatnim momencie.

43' - Kolejne dwa rzuty rożne dla zespołu z Siedlec i niedokładne rozegranie. Trzeci rzut rożny z rzędu po interwencji obrońców Stomilu.

42' - Krzysztof Bodziony nie dogonił dobrze zagranej piłki z głębi pola i od bramki zacznie Piotrek Skiba.

39' - Rzut rożny dla gospodarzy i piłka, po jej wstrzeleniu w pole karne, spada na siatkę bramki Skiby.

39' - Konrad Wrzesiński próbował płasko podać piłkę w polu karnym do kolegi z zespołu, jednak czujnie Ratajczak!

38' - Nishi ładnie podał do Suchockiego, ten powalczył o piłkę, jednak w polu karnym został zablokowany przez Ernesta Dzięcioła.

36' - Rzut wolny dla Pogoni Siedlce. Dobre wstrzelenie piłki w pole karne, ale czujnie w naszej "szesnastce" Jarosław Ratajczak. Rzut rożny dla gospodarzy, na szczęście niegroźnie.

31' - Dobra akcja Stomilu Olsztyn! Kujawa dorzucał w pole karne i tuż spod linii końcowej Ratajczak oddał strzał na bramkę Misztala!

30' - Rzut rożny dla Pogoni Siedlce, ale piłka przerzucona przez szerokość pola karnego Skiby.

27' - Daniel Chyła wrzucał piłkę w pole karne Stomilu. Piłkę nasi obrońcy wybili na rzut rożny i wrzutka Krzysztofa Bodzionego zablokowana przez Arka Czarneckiego. Powtórka wrzutki z lewej strony i dobrze dokręcona piłka przemknęła obok słupka bramki Skiby!

25' - Gra się zaostrza. Janusz Bucholc fauluje Krzysztofa Bodzionego. Strzał Bodzionego na bramkę z ok. 30 metrów i piłkę wyłapuje Skiba!

22' - Rzut wolny dla Stomilu! Ratajczak dośrodkowuje w pole karne i obok bramki!

18' - Rzut rożny dla Pogoni Siedlce, niedokładne rozegranie piłki i "biało-niebiescy" wybijają piłkę.

17' - Rafał Kujawa podchodzi do piłki ustawionej na 11 metrze i... GOOOOLL!!! Płaski pewny strzał przy lewym słupku bramki Rafała Misztala! Pogoń Siedlce - Stomil Olsztyn 0:1!!

15' - Rzut rożny dla Stomilu Olsztyn. Jarosław Ratajczak dorzuca piłkę, do której ruszył Grzegorz Lech, ale sędzia uznał, że Zembrowski tknął ją ostatni i po raz kolejny Ratajczak. Dokładnie piłka wybita i faulowany Grzegorz Lech! Rzut karny dla Stomilu!

12' - W środkowej strefie boiska faulowany Tomek Wełna, ale po chwili podnosi się i wraca do gry.

12' - Stomil ma w tej połowie ciężkie warunku... "biało-niebiescy" grają pod wiatr. Mocno wieje w Pruszkowie.

9' - Trochę sennie na boisku. Kolejna akcja ofensywna gospodarzy dobrze zatrzymana przez obronę Stomilu.

4' - Żółta kartka dla Grzegorza Lecha za ostry faul w środku pola na Adamie Dudzie.

1' - Groźna akcja gospodarzy. Z lewej strony dorzucał piłkę Marcin Rybicki i futbolówki minimalnie nie sięgnął Piotr Ceglarz!

1' - Zaczynamy!

12:01 - Zawodnicy już na boisku. Na biało-niebiesko dziś gospodarze, a Stomil gra w swoich wyjazdowych strojach.

11:57 - Rezerwowi:

Pogoń Siedlce: 1. Przemysław Frąckowiak, 16. Łukasz Wójcik, 7. Daniel Dybiec, 26. Dawid Dzięgielewski, 19. Krystian Wójcik, 20. Piotr Krawczyk, 27. Michał Ogrodnik.

Stomil Olsztyn: 33. Dawid Mieczkowski, 12. Michał Trzeciakiewicz, 28. Tomasz Chałas, 77. Paweł Łukasik, 11. Karol Żwir.

11:49 - Nieco spóźnieni, ale jesteśmy! Za 10 minut zaczynamy spotkanie. Oto składy Wyjściowe:

Pogoń Siedlce: 12. Rafał Misztal - 93. Konrad Wrzesiński, 3. Rafał Zembrowski, 4. Ernest Dzięcioł, 8. Daniel Chyła, 21. Piotr Ceglarz, 13. Kamil Dmowski, 6. Marcin Paczkowski, 10. Mariusz Rybicki, 9. Krzysztof Bodziony, 15. Adam Duda.

Stomil Olsztyn: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 87. Arkadiusz Czarnecki, 4. Jarosław Ratajczak, 3. Rafał Remisz, 27. Tomasz Wełna, 5. Grzegorz Lech, 22. Tsubasa Nishi, 9. Łukasz Suchocki, 16. Dawid Szymonowicz, 88. Rafał Kujawa.