OFICJALNY SERWIS

DUMY WARMII

Wszyscy na mecz! Zapowiedź Stomil - Miedź

Wszyscy na mecz! Zapowiedź Stomil - Miedź

11/12/2015

Tym spotkaniem podopieczni Mirosława Jabłońskiego kończą rundę jesienną sezonu 2015/16. W ramach 16. kolejki I Ligi zagrają na Piłsudskiego 69a z Miedzią Legnica. Początek meczu o godzinie 15:00 w najbliższą sobotę (14 listopada). 

Miedź Legnica obecnie zajmuje jedenaste miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 20 punktów. Podopieczni Ryszarda Tarasiewicza do tej pory wygrali 5 razy, zremisowali również pięciokrotnie, a pokonani z boiska schodzili sześciokrotnie. Bilans bramkowy ekipy z Legnicy to 22 strzelone i 23. stracone bramki. Drużyna Miedzi Legnica nie ma w swoim zespole zawodników, którzy strzelają regularnie. Najwięcej do siatki rywala, bo po trzy trafienia, do tej pory zaliczyli:  Łukasz Garguła, Marquitos i  Valērijs Šabala.

W ostatniej kolejce Miedź Legnica wygrała przed własną publicznością 2:0 z Drutex-Bytovią Bytów. Bramki dla “Miedzianki” strzelili w tym spotkaniu: Valērijs Šabala i Marquitos. W tym meczu drużyna z Legnicy zagrali w następującym składzie:

30. Dawid Smug - 19. Grzegorz Bartczak, 44. Michał Stasiak, 24. Tomasz Midzierski, 6. Błażej Telichowski - 4. Wojciech Łobodziński, 8. Adrian Cierpka, 31. Keon Daniel, 7. Łukasz Garguła (67, 27. Rumen Trifonow), 21. Marquitos (86, 29. Marcin Garuch) - 11. Valērijs Šabala. 

 

Trzymamy kciuki za "Dumę Warmii"! 

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Stomil na facebooku

Stomil na twitterze

Stomil na youtube

sponsorzy główni
sponsor srebrny
sponsorzy złoci
sponsorzy biało-niebiescy

 


 
partner medyczny
sponsor techniczny
partnerzy medialni
partnerzy