OFICJALNY SERWIS

DUMY WARMII

Łobodziński: "Tabela I ligi jest spłaszczona"

Łobodziński: "Tabela I ligi jest spłaszczona"

11/12/2015

Przed sobotnim meczem z Miedzią Legnica, krótko porozmawialiśmy z Wojciechem Łobodzińskim, pomocnikiem Miedzi Legnica, który debiutował w Ekstraklasie w Stomilu i był reprezentantem Polski. 

Jak wspominasz czas, kiedy grał w Stomilu w 1999/00 roku i czy masz jakieś miłe wspomnienia z tego okresu?

- Choć wtedy w Stomilu spędziłem tylko pół roku, to mam dobre wspomnienia z tamtego okresu, przede wszystkim dlatego, że wtedy jako 17-latek dostałem szansę debiutu w Ekstraklasie. To było dla mnie ważne wydarzenie i do dziś jestem wdzięczny trenerowi, że wtedy nie bał się postawić na tak młodego zawodnika.

 

Jak oceniasz ostatnie wygrane 2:0 spotkanie Miedzi z Bytovią?

- Od początku mieliśmy swój plan na ten mecz i szczególnie pierwsza połowa była w naszym wykonaniu bardzo dobra. Po odbiorze piłki mieliśmy szybko wyprowadzać kontry, bo wiedzieliśmy że skrajni obrońcy rywala po akcjach ofensywnych często nie nadążają z powrotem do defensywny. To się sprawdziło w stu procentach, bo obie bramki zdobyliśmy właśnie po takich zagraniach z boku boiska. W drugiej połowie, prowadząc 2:0, troszkę zbyt głęboko się cofnęliśmy.

 

Jak piłkarze Miedzi nastawiają się na ze Stomilem?

- Tabela I ligi jest spłaszczona i wygrywając kilka meczów z rzędu można awansować na wysokie miejsce. Zostały nam trzy mecze do końca roku i chcemy powalczyć o jak najwięcej punktów.

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Stomil na facebooku

Stomil na twitterze

Stomil na youtube

sponsorzy główni
sponsor srebrny
sponsorzy złoci
sponsorzy biało-niebiescy

 


 
partner medyczny
sponsor techniczny
partnerzy medialni
partnerzy