OFICJALNY SERWIS

DUMY WARMII

Powtórzyć wynik z pierwszego meczu sezonu!

Powtórzyć wynik z pierwszego meczu sezonu!

11/19/2015

Przed nami mecz 18. kolejki I Ligi. W ostatnim spotkaniu w tym roku przy Piłsudskiego 69a “Duma Warmii” podejmuje GKS Bełchatów. Początek meczu o godzinie 18:00 w piątek (20 listopada). Jest to spotkanie rundy rewanżowej grane “awansem” jeszcze jesienią. W pierwszym meczu obecnego sezonu Stomil wygrał z drużyną z Bełchatowa 1:0 po bramce Łukasza Suchockiego.

 

GKS Bełchatów po połowie sezonu 2015/2016 I Ligi zajmuje obecnie ósme miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 24 punktów. Spadkowicz z Ekstraklasy do tej pory sześciokrotnie odniósł zwycięstwo, tyle samo razy zremisował, a pięciokrotnie schodził z boiska pokonany. Podopieczni Rafała Ulatowskiego w siedemnastu spotkaniach strzelili 17 bramek, tracąc przy tym 18 goli. Zawodnikiem w drużynie GKS-u, który zanotował najwięcej, trafień do bramki rywala jest Hieronim Gierszewski. Ma on na swoim koncie cztery gole. Za nim, w rankingu, z dwoma trafieniami na koncie są: Bartłomiej Bartosiak, Václav Cverna, Seweryn Michalski.

 

W ostatnim ligowym spotkaniu GKS Bełchatów zremisował na wyjeździe z Drutex-Bytovią Bytów 2:2. W tym spotkaniu bełchatowianie wyszli na boisko w następującym składzie:
1. Paweł Lenarcik - 6. Szymon Zgarda (67, 66. Szymon Stanisławski), 42. Seweryn Michalski, 5. Václav Cverna, 94. Marcin Flis - 16. Aghwan Papikjan, 20. Patryk Rachwał, 25. Piotr Witasik, 21. Jakub Serafin, 23. Cezary Demianiuk (76, 11. Łukasz Wroński) - 15. Hieronim Gierszewski (88, 10. Dawid Flaszka).

 
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Stomil na facebooku

Stomil na twitterze

Stomil na youtube

sponsorzy główni
sponsor srebrny
sponsorzy złoci
sponsorzy biało-niebiescy

 


 
partner medyczny
sponsor techniczny
partnerzy medialni
partnerzy