OFICJALNY SERWIS

DUMY WARMII

Tekstowa relacja LIVE! Stomil Olsztyn - GKS Bełchatów

11/20/2015

Zapraszamy do śledzenia tekstowej relacji LIVE ze spotkania 18. kolejki I Ligi, Stomil Olsztyn - GKS Bełchatów. START o godzinie 17:40!

STOMIL OLSZTYN 0:2 (0:0) GKS BEŁCHATÓW
  BRAMKI 69' - Lukas Klemenz
77' - Seweryn Michalski
  ŻÓŁTE KARTKI 71' - Marcin Flis
  CZERWONE KARTKI
63' - Nishi za Meskhiię
75' - Chałas za Pa. Głowackiego
85' - Łukasik za Suchockiego
ZMIANY 78' - Witasik za Serafina
85' - Stanisławski za Wrońskiego
89' - Flaszka za Demianiuka

KONIEC MECZU! STOMIL PRZEGRAŁ DZIŚ Z GKS-EM BEŁCHATÓW 0:2 (0:0).

89' - Trzecia zmiana w zespole gości. Dawid Flaszka za Cezarego Demianiuka.

88' - Paweł Łukasik uderzał na bramkę Bełchatowa i posłał piłkę obok słupka!

85' - Szymon Stanisławski za Łukasza Wrońskiego - druga zmiana w zespole gości.

85' - Łukasik za Suchockiego - trzecia zmiana w zespole Stomilu.

84' - Grzesiek Lech znów miał dwie dobre okazje. Za pierwszym razem wywalczył rzut rożny, gdy piłka po rykoszecie od obrońców wyleciała poza końcową linię boiska, a w drugiej akcji zagrał wprost w ręce Lenarcika.

82' - Dawid Szymonowicz posyła piłkę ponad bramką GKS-u... Rzut rożny dla Stomilu i piłka ląduje wprost w rękach Lenarcika. Stomil dziś ma wiele sytuacji, ale nie umie ich wykorzystać... szkoda...

80' - To już chyba pech... Grzesiek Lech znów w wyśmienitej okazji posyła piłkę prosto w bramkarza z 16 metra.

77' - Seweryn  Michalski podwyższa na 2:0 dla gości. Michalski wykorzystał dograną piłkę w pole karne i płasko posłał ją obok Skiby.

75' - Tomasz Chałas za Pawła Głowackiego - to druga zmiana w zespole Stomilu Olsztyn.

74' - Tomasz Wełna był z piłką w polu karnym gości, ale źle zgrał piłkę do kolegów z zespołu.

72'  - Ratajczak strzelał na bramkę Lenarcika z rzutu wolnego. Piłka jednak zablokowana. Chwilę potem dobra próba Kujawy - niestety niecelna.

71' - Marcin Flis (GKS Bełchatów) ukarany żółtą kartką.

69' - Rzut rożny dla gości i mamy bramkę. Dośrodkowanie Papikyana zamienił na bramkę Lukas Klemenz uderzając piłkę głową.

67' - Wroński wbiegł w pole karne i oddał strzał na bramkę Skiby. Zbyt lekko i wpada w ręce Skiby.

66' - Dośrodkowanie Suchockiego zablokowane i mamy rzut rożny, ale bez konsekwencji dla gości.

65' - Nishi dośrodkowywał z lewej strony, Szymonowicz zgrał główką do Lecha, a ten z 16 metra prosto w ręce Lenarcika.

63' - Pierwsza zmiana w zespole Stomilu. Tsubasa Nishi za Irakliego Meskhiię.

62' - Grzegorz Lech uderzał na bramkę Lenarcika z ok. 30 metrów i tuż obok "okienka" bramki gości.

62' - Od kilku minut gra toczy się głównie w środku pola i oba zespoły wypracowują dobre sytuacje, są dośrodkowania, jak na przykład teraz Suchockiego, ale brakuje "zamknięcia" akcji.

57' - Rzut rożny dla Bełchatowa. Zbyt mocne dośrodkowanie i od bramki rozpocznie Piotrek Skiba.

55' - Ratajczak dośrodkowuje w pole karne i faulowany był w tej akcji bramkarz gości.

54' - Ratajczak będzie dośrodkowywał po faulu na Meskhii, z odległości ok. 30 metrów. Piłka wybita przez obrońców drużyny gości, jednak Ratajczak ponownie do niej dopada i wywalczył rzut rożny.

52' - Rzut rożny dla gości. Papikyan z lewej strony i piłkę wybija Arek Czarnecki. Przed polem karnym "zebrał" ją Wroński dośrodkował z lewej strony, ale piłka przekroczyła linię końcową i od bramki zacznie Skiba.

48' - Małe "spięcie" z udziałem Suchockiego i Wrońskiego, który dziś "elektryczny" przez większą część spotkania. Sędzia chyba jednak zapomniał kartek ze sobą.

ZA CHWILĘ ZACZYNAMY DRUGĄ POŁOWĘ SPOTKANIA. OBA ZESPOŁY BEZ ZMIAN.

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. JESZCZE RZUT ROŻNY DLA STOMILU PRZED KOŃCOWYM GWIZDKIEM, ALE BEZ GROŹNEJ SYTUACJI. STOMIL OLSZTYN - GKS BEŁCHATÓW 0:0.

45'  - Głowacki faulowany w środku pola, rzut wolny dla Stomilu. Wrzutka Meskhii jednak niegroźna.

42' - Teraz race odpalili kibice gości.

42' - Wroński aktywnie na prawej stronie boiska próbował dośrodkowywać w pole karne Stomilu. Pierwsza próba zablokowana przez Wełnę, a przy drugiej Bucholc "zdjął" piłkę z głowy Demianiuka.

36' - Papikyan dośrodkowywał w pole karne Stomilu prawie z połowy boiska, piłka chyba jeszcze tknięta rzez jednego z zawodników zaliczyła "kozła" przed Skibą, ale pewnie w bramce bramkarz Stomilu.

33' - Stomil rządzi na prawej stronie na wysokości pola karnego gości i po kolejnej próbie dośrodkowania rzut wolny dla "biało-niebieskich.

31' - Rzut wolny dla Bełchatowa, Papikyan dośrodkowuje piłkę w pole karne, a wybijają ją nasi obrońcy. Jeszcze próbował Wroński, ale wysoko ponad bramką Skiby.

29' - Zadymione trybuny po odpaleniu rac przez kibiców Stomilu Olsztyn. Trudna widoczność, ale gramy dalej.

27' - Kontra Stomilu Olsztyn; Rafał Kujawa zagrywa do Łukasza Suchockiego, a ten uderza z dystansu wprost w ręce Lenarcika.

26' - Łukasz Wroński uderzał na bramkę Skiby i pewnie Skiba broni wybijając na rzut rożny.

25' - W polu karnym faulowany Irakli Meskhiia, jednak sędzia nie zdecydował się na podyktowanie rzutu karnego.

23' - Grzegorz Lech uderzał na bramkę po dośrodkowaniu Jarosława Ratajczaka. Wprost w ręce bramkarza.

22' - Paweł Głowacki dobrze podał do Rafała Kujawy, a ten powalczył przy linii końcowej z obrońcami GKS-u i mamy rzut rożny. Dośrodkowanie Meskhii, ale nie udało się nam stworzyć zagrożenia.

20' - Bardzo groźny strzał na bramkę Skiby! Cezary Demianiuk z dystansu posyła płaską piłkę z ok. 25 metrów, ale dobra interwencja Skiby ratuje nas przed utratą gola.

19' - Łukasz Suchocki dobrze dorzucał z prawej strony w pole karne, ale nie było komu zamknąć tej akcji. Grzegorz Lech wbiegł już zbyt głęboko w pole karne.

15' - Grzegorz Lech bardzo dobrze zagrał piłkę do wbiegającego na wysokość pola karnego Łukasza Suchockiego, a te zbiegł do środka i oddał strzał na bramkę, po którym piłka została zablokowana przez obrońców Bełchatowa.

12' - Rzut wolny dla GKS-u Bełchatów, po faulu Grzegorza Lecha. Do bramki ok. 23 metrów. Przy piłce Marcin Flis, który strzelał na bramkę Skiby, ale nasz bramkarz pewnie złapał piłkę spadającą tuż przy lewym słupku bramki Stomilu.

9' - Bucholc dobrze zablokował próbę strzału Łukasza Wrońskiego.

7' - Dobrze w ofensywie zaczynają piłkarze Stomilu. Grzegorz Lech dobrze rozumie się dziś z Rafałem Kujawą, ale w wykończeniu akcji przeszkadza nasiąknięta, śliska i grząska murawa. Rzut wolny dla Stomilu. Przy piłce Meskhiia, który ma do bramki ok. 20 metrów i jego dośrodkowanie wyłapuje Lenarcik.

2' - Irakli Meskhiia podał do Łukasza Suchockiego, ale ten nie zdążył dobiec do piłki.

1' - Zaczynamy! Stomil Olsztyn biało-niebieskie koszulki, niebieskie spodenki, białe getry, a goście w zielonych koszulkach, czarnych spodenkach i czarnych getrach.

17:47 - Sędziowie dzisiejszego spotkania: Mariusz Korpalski (Sędzia Główny), Jakub Wójcik (Asystent 1), Michał Sobczak (Asystent 2), Dawid Błażejczyk (Sędzia Techniczny).

17:45 - Rezerwowi: STOMIL OLSZTYN: 33. Dawid Mieczkowski - 3. Rafał Remisz, 22. Tsubasa Nishi, 12. Michał Trzeciakiewicz, 28. Tomasz Chałas, 77. Paweł Łukasik, 11. Karol Żwir

GKS BEŁCHATÓW: 12. Kamil Bruchajzer - 6. Szymon Zgarda, 10. Dawid Flaszka, 15. Hieronim Gierszewski, 25. Piotr Wtasik, 46. Mateusz Szymorek, 66. Szymon Stanisławski.

17:40 - Deszczowe warunki w Olsztynie mogą spowodować, że dzisiejszy mecz będzie arcyciekawym widowiskiem. Oto składy wyjściowe obu zespołów:
STOMIL OLSZTYN: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc (k.), 87. Arkadiusz Czarnecki, 27. Tomasz Wełna, 4. Jarosław Ratajczak - 9. Łukasz Suchocki, 16. Dawid Szymonowicz, 7. Paweł Głowacki, 10. Irakli Meskhiia, 5. Grzegorz Lech - 88. Rafał Kujawa.

GKS BEŁCHATÓW: 1. Paweł Lenarcik - 5. Vaclav Cverna, 8. Lukas Kuban, 11. Łukasz Wroński, 16. Aghvan Papikyan, 18. Lukas Klemenz, 20. Patryk Rachwał (k.), 21. Jakub Serafin, 23. Cezary Demianiuk, 42. Seweryn Michalski, 94. Marcin Flis.

17:38 - Witamy ze Stadionu OSiR w Olsztynie! Za dwadzieścia dwie minuty zaczynamy spotkanie 18. kolejki I Ligi, Stomil Olsztyn - GKS Bełchatów. Za chwilę podamy składy, w jakich zaczną oba zespoły.