OFICJALNY SERWIS

DUMY WARMII

"Jeśli nie wychodzisz grać dobrze, to nie wychodź w ogóle."

"Jeśli nie wychodzisz grać dobrze, to nie wychodź w ogóle."

11/27/2015

Przed sobotnim meczem Sandecja Nowy Sącz – Stomil Olsztyn porozmawialiśmy z naszym byłym obrońcą Witalijem Berezowskym. 

Witaly, co u Ciebie słychać?

W.B. – Jutro mecz ze Stomilem i to słuchać. Teraz miałem kontuzję, i dwa tygodnie musiałem zrobić przerwy w treningach. W zeszłym tygodniu nie trenowaliśmy, bo strach było wejść na boisko i ryzykować, bo była tak zamarznięta ziemia. Wyszliśmy na trening raz, ale było bardzo ciężko bo boisko było twarde i śliskie. Naciągnąłem „dwójkę” i miałem przerwę w treningach, dopiero dzisiaj zacząłem trenować i zobaczymy. Trochę ciężko będzie. Tu w Nowym Sączu teraz śnieg spadł i zbierają śnieg z boiska. Zobaczymy, jak to będzie. Jak będzie jutro zdrówko to i zagram.

 

Jak się czujesz w Sandecji?                                              

W.B. – Wszystko dobrze. Cieszę się, że udało mi się tak szybko znaleźć klub, ale szkoda, że ta kontuzja się przytrafiła pod koniec rundy, bo to niepotrzebne takie kontuzje. Czekam na Stomil.

 

Stomilowi trochę zawdzięczasz, jak się nastawiasz na ten jutrzejszy mecz?

W.B. – Zawsze chcesz dobrze grać w tej drużynie gdzie grasz, i chcesz dobrze zagrać, to jest normalne. Ja mam takie zdanie, że jeśli nie wychodzisz grać dobrze, to nie wychodź w ogóle. Każdy chce dobrze grać, ale wiemy, że ze Stomilem się dobrze nie gra. To ciężki przeciwnik. Ja mam teraz odpowiedzialność w tym zespole, w którym teraz gram, mimo że dużo Stomilowi zawdzięczam, ale trzeba podchodzić odpowiedzialnie do tego, co się robi i takie jest moje zdanie. 

 

rozmawiała: Monika Oklińska / stomilolsztyn.com

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Stomil na facebooku

Stomil na twitterze

Stomil na youtube

sponsorzy główni
sponsor srebrny
sponsorzy złoci
sponsorzy biało-niebiescy

 


 
partner medyczny
sponsor techniczny
partnerzy medialni
partnerzy