OFICJALNY SERWIS

DUMY WARMII

Stomil Olsztyn SA w turnieju finałowym MMP w futsalu kobiet!

Stomil Olsztyn SA w turnieju finałowym MMP w futsalu kobiet!

12/03/2015

W najbliższy weekend (05-06.12) zawodniczki Stomilu Olsztyn SA zagrają w turnieju finałowym Mistrzostw Polski U-16 w futsalu kobiet. 

Kadra Stomilu Olsztyn SA na turniej finałowy Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu: 

1) Michalina Zych
2) Adrianna Rosiak       kpt.
3) Daria Waszczuk
4) Aleksandra Chodań
5) Aleksandra Chudzik
6) Kinga Cisz
7) Patrycja Błędek
8) Natalia Lenard
9) Wiktoria Fidurska

trener: Marek Maleszewski
asystent trenera: Stanisław Maleszewski


Zespół Marka Maleszewskiego zmierzy się w grupie 4. z LKS-em Naprzód Sobolów i Unifreeze Górzno. 


Grupy turnieju finałowego MMP w futsalu kobiet: 

Grupa 1

1. Rekord Bielsko-Biała
2. Glinik Gorlice
3. GOL Częstochowa

Terminarz:

sob. 08:00 Rekord Bielsko-Biała - GLINIK GORLICE 1:5
bramki: Klaudia Nowacka - Katarzyna Trytek (dwie), Aleksandra Hynek, Agnieszka Derus, Aleksandra Zegarlicka

sob. 10:40 GOL Częstochowa - GLINIK GORLICE 0:2
bramki: Katarzyna Trytek, Agnieszka Derus

sob. 13:40 GOL Częstochowa - REKORD BIELSKO-BIAŁA 0:4
bramki: Klaudia Nowacka (trzy), Julia Rusin

Grupa 2

1. Victoria Gaj
2. KKP Stomil Olsztyn
3. Rolnik B. Głogówek

Terminarz: 

sob. 08:40 Victoria Gaj - KKP STOMIL OLSZTYN 1:6
bramki: Sonia Jurka - Sandra Bukowska (cztery), Jagoda Staruch, Paulina Roman

sob. 11:20 ROLNIK B. GŁOGÓWEK - KKP Stomil Olsztyn 2:1
bramki: Aleksandra Dubiel, Julia Dec - Sandra Bukowska

sob. 14:20 ROLNIK B. GŁOGÓWEK - Victoria Gaj 4:1
bramki: 

Grupa 3

1. Gimnazjum Istebna
2. KP Marex Gawra Chorzów
3. Bronowianka Kraków

Terminarz: 

sob. 09:20 GIMNAZJUM ISTEBNA - KP Marex Gawra Chorzów 7:1
bramki: Joanna Czepczor (cztery), Justyna Legierska (dwie), Sylwia Kilian - Aleksandra Musialik

sob. 12:00 BRONOWIANKA KRAKÓW- KP Marex Gawra Chorzów 4:1
bramki: Julia Basta (trzy), Julia Szostak - Klaudia Łyszczarz

sob. 15:00 BRONOWIANKA KRAKÓW - Gimnazjum Istebna 6:3

GRUPA 4

1. LKS Naprzód Sobolów
2. STOMIL OLSZTYN SA
3. Unifreeze Górzno

sob. 10:00 LKS NAPRZÓD SOBOLÓW - STOMIL OLSZTYN SA 3:2
bramki: Aleksandra Piechnik (dwie), Marlena Kowalczyk - Aleksandra Chodań, Aleksandra Chudzik

sob. 12:40 Unifreeze Górzno - STOMIL OLSZTYN SA 3:3
bramki: Monika Ryńska (dwie), Zuzanna Domagalska - Wiktoria Fidurska, Natalia Lenard, Adriana Rosiak

sob. 15:40 Unifreeze Górzno - LKS Naprzód Sobolów 2:2

 

Więcej informacji dostępne: TUTAJ.

 

Dziewczynom życzymy powodzenia! 

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Stomil na facebooku

Stomil na twitterze

Stomil na youtube

sponsorzy główni
sponsor srebrny
sponsorzy złoci
sponsorzy biało-niebiescy

 


 
partner medyczny
sponsor techniczny
partnerzy medialni
partnerzy