OFICJALNY SERWIS

DUMY WARMII

Trener i piłkarze Stomilu Olsztyn nominowani do "Jedenastki Jesieni" 1. ligi wg portalu ekstraklasa.net!

Trener i piłkarze Stomilu Olsztyn nominowani do "Jedenastki Jesieni" 1. ligi wg portalu ekstraklasa.net!

12/04/2015

Mirosław Jabłoński, Rafał Kujawa, Irakli Meskhiia, Łukasz Suchocki, Jarosław Ratajczak, Janusz Bucholc i Piotr Skiba, zostali nominowani do "Jedenastki Jesieni" 1. ligi w plebiscycie portalu ekstraklasa.net!

W kategorii "TRENER" nominowani są: 

1. Jerzy Brzęczek (GKS Katowice)

2. Artur Derbin (Zagłębie Sosnowiec)

3. Dariusz Dźwigała (Dolcan Ząbki)

4. MIROSŁAW JABŁOŃSKI (STOMIL OLSZTYN)

5. Marcin Kaczmarek (Wisła Płock) 

6. Ireneusz Mamrot (Chrobry Głogów)

7. Grzegorz Niciński (Arka Gdynia)

8. Rafał Ulatowski (GKS Bełchatów)

GŁOSOWAĆ NA TRENERA "JEDENASTKI JESIENI" MOŻNA: TUTAJ.

 

W kategorii "BRAMKARZ" nominowani zostali: 

1. Sławomir Janicki (Chrobry Głogów)

2. Seweryn Kiełpin (Wisła Płock)

3. Mateusz Kryczka (Dolcan Ząbki)

4. Mateusz Kuchta (GKS Katowice)

5. Tomasz Laskowski (Drutex-Bytovia)

6. Rafał Misztal (Pogoń Siedlce)

7. PIOTR SKIBA (STOMIL OLSZTYN)

8. Bartosz Soliński (Rozwój Katowice)

GŁOSY NA BRAMKARZA "JEDENASTKI JESIENI" ODDAĆ MOŻNA: TUTAJ.

 

W kategorii "PRAWI OBROŃCY" nominacje otrzymali: 

1. JANUSZ BUCHOLC (STOMIL OLSZTYN) 

2. Alan Czerwiński (GKS Katowice)

3. Michał Ilków-Gołąb (Chrobry Głogów)

4. Damian Jakubik (Dolcan Ząbki)

5. Marcin Sierczyński (Zagłębie Sosnowiec)

6. Cezary Stefańczyk (Wisła Płock)

GŁOSY NA PRAWEGO OBROŃCĘ "JEDENASTKI JESIENI" ODDAĆ MOŻNA: TUTAJ.

 

W kategorii "LEWI OBROŃCY" nominowani zostali: 

1. Marcin Flis (GKS Bełchatów)

2. Rafał Pietrzak (GKS Katowice)

3. JAROSŁAW RATAJCZAK (STOMIL OLSZTYN)

4. Adam Samiec (Chrobry Głogów)

5. Żarko Udovicić (Zagłębie Sosnowiec)

6. Marcin Warcholak (Arka Gdynia)

GŁOSY NA LEWEGO OBROŃCĘ "JEDENASTKI JESIENI" ODDAWAĆ MOŻNA: TUTAJ.

 

W kategorii "PRAWI POMOCNICY" nominowani są: 

1. Łukasz Kosakiewicz (Chojniczanka Chojnice)

2. Wojciech Łobodziński (Miedź Legnica)

3. Damian Piotrowski (Wisła Płock)

4. Dawid Ryndak (Zagłębie Sosnowiec)

5. Marcus da Silva (Arka Gdynia)

6. Jakub Smektała (Zawisza Bydgoszcz)

7. ŁUKASZ SUCHOCKI (STOMIL OLSZTYN)

GŁOSOWAĆ NA PRAWEGO POMOCNIKA "JEDENASTKI JESIENI" MOŻNA: TUTAJ.

 

W KATEGORII "ŚRODKOWI POMOCNICY" NOMINOWANI ZOSTALI: 

1. Szymon Drewniak (Chrobry Głogów)

2. Kamil Drygas (Zawisza Bydgoszcz)

3. Sebastian Dudek (Zagłębie Sosnowiec)

4. Rafał Grzelak (Chojniczanka Chojnice)

5. Dimitar Iliev (Wisła Płock)

6. Damian Kądzior (Dolcan Ząbki)

7. Dawid Kort (Drutex-Bytovia)

8. Antoni Łukasiewicz (Arka Gdynia)

9. Łukasz Matusiak (Zagłębie Sosnowiec) 

10. IRAKLI MESKHIIA (STOMIL OLSZTYN) 

11. Michał Nalepa (Arka Gdynia)

GŁOSOWAĆ NA ŚRODKOWEGO POMOCNIKA "JEDENASTKI JESIENI" MOŻNA: TUTAJ.

 

W KATEGORII "NAPASTNICY" NOMINOWANI SĄ:

1. Paweł Abbott (Arka Gdynia)

2. Arkadiusz Aleksander (Sandecja Nowy Sącz)

3. Adam Duda (Pogoń Siedlce)

4. Michał Fidziukiewicz (Zagłębie Sosnowiec)

5. Daniel Gołębiewski (Dolcan Ząbki)

6. Grzegorz Goncerz (GKS Katowice)

7. Maciej Górski (Chrobry Głogów)

8. Maciej Kowalczyk (MKS Kluczbork)

9. RAFAŁ KUJAWA (STOMIL OLSZTYN)

10. Mikołaj Lebedyński (Wisła Płock)

11. Szymon Lewicki (Zawisza Bydgoszcz)

12. Janusz Surdykowski (Drutex-Bytovia)

GŁOSY NA NAPASTNIKA "JEDENASTKI JESIENI" ODDAWAĆ MOŻNA: TUTAJ.

 

NA "BIAŁO-NIEBIESKICH" GŁOSUJEMY DO 20 GRUDNIA 2015 ROKU!

 

zdj. główne: ekstraklasa.net

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Stomil na facebooku

Stomil na twitterze

Stomil na youtube

sponsorzy główni
sponsor srebrny
sponsorzy złoci
sponsorzy biało-niebiescy

 


 
partner medyczny
sponsor techniczny
partnerzy medialni
partnerzy