OFICJALNY SERWIS

DUMY WARMII

Sekcja kobiet bardzo dobrze zagrała w Giżycku!

Sekcja kobiet bardzo dobrze zagrała w Giżycku!

12/28/2015

Piłkarki Stomilu Olsztyn wzięły udział w Turnieju o Puchar Łukasza Brozia, który rozegrany został dziś w Giżycku. Pierwszy zespół "Dumy Warmii" zajął drugie miejsce, a trzeci był Stomil II Olsztyn. Zawodniczki obu zespołów "biało-niebieskich" otrzymały również wyróżnienia indywidualne.

Grupa A

Stomil Olsztyn 0:0 Victoria Bartoszyce

Stomil Olsztyn 0:2 Mamry Giżycko

Victoria Bartoszyce 2:0 AP Węgorzewo

Stomil Olsztyn 2:0 AP Węgorzewo 
bramki dla Stomilu: 2' Adrianna Rosiak, 3' (k.) Aleksandra Chodań

Victoria Bartoszyce 2:0 Mamry Giżycko

Mamry Giżycko 1:2 AP Węgorzewo

TABELA GRUPY A PO 3 KOLEJKACH:

1. Victoria Bartoszyce, 2-1-0, 7 pkt., 4:0
2. STOMIL I OLSZTYN, 1-1-1, 4 pkt., 2:2
3. AP Węgorzewo, 1-0-2, 3 pkt., 2:5
4. Mamry I Giżycko, 1-0-2, 3 pkt., 3:4

 

Grupa B:

LUKS Wydminy 1:1 Gimnazjum Miłki

LUKS Wydminy 1:0 Mamry II Giżycko

Stomil II Olsztyn 2:0 LUKS Wydminy
bramki dla Stomilu II: 2' Daria Augustyniak, 6' Paula Zawistowska

Gimnazjum Miłki 2:0 Mamry II Giżycko

Stomil II Olsztyn 1:0 Gimnazjum Miłki
bramka dla Stomilu II: 4' Paula Zawistowska

Stomil II Olsztyn 2:2 Mamry II Giżycko 
bramki dla Stomilu II: 1' Daria Augustyniak, 3' Paula Zawistowska

TABELA GRUPY B PO 3 KOLEJKACH:

1. STOMIL II OLSZTYN, 2-1-0, 7 pkt., 5:2
2. Gimnazjum Miłki, 1-1-1, 4 pkt., 3:2
3. LUKS Wydminy, 1-1-1, 4 pkt., 2:3
4. Mamry II Giżycko, 0-1-2, 1 pkt, 2:5

 

MECZ O 7. MIEJSCE:

Mamry I Giżycko - Mamry II Giżycko 1:1 (k. 4:5)

MECZ O 5. MIEJSCE:

AP Węgorzewo - LUKS Wydminy 0:1

MECZ O 3. MIEJSCE:

Stomil II Olsztyn - Gimnazjum Miłki 3:0
bramki dla Stomilu II: 1' i 15' Paula Zawistowska, 2' Kinga Cisz

FINAŁ:

Stomil I Olsztyn - Victoria Bartoszyce 0:1

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA: 

1. Victoria Bartoszyce 

2. STOMIL I OLSZTYN

3. STOMIL II OLSZTYN

4. Gimnazjum Miłki

5. LUKS Wydminy

6. AP Węgorzewo

7. Mamry II Giżycko

8. Mamry I Giżycko

 

NAGRODY INDYWIDUALNE: 

NAJMŁODSZA ZAWODNICZKA:

Martyna Mrówka - Gimnazjum Miłki

KRÓL STRZELCÓW: 

PAULA ZAWISTOWSKA - STOMIL II OLSZTYN (5 BRAMEK)

NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU:

MICHALINA ZYCH - STOMIL I OLSZTYN

NAJLEPSZA ZAWODNICZKA TURNIEJU:

Nina Michalska - Victoria Bartoszyce

Wśród WYRÓŻNIAJĄCYCH SIĘ ZAWODNICZEK, organizatorzy nagrodzili m. in.:

ADRIANNĘ ROSIAK - STOMIL I OLSZTYN

DARIĘ AUGUSTYNIAK - STOMIL II OLSZTYN

 

Kadry turniejowe Stomilu Olsztyn i Stomilu II Olsztyn:

Stomil I Olsztyn: 77. Aleksandra Folga, 40. Michalina Zych - 99. Patrycja Krzywonos, 10. Aleksandra Duda, 6. Katarzyna Senkbeil, 22. Katarzyna Łazarczyk, 8. Daria Kutrasiewicz, 21. Katarzyna Wiencelewska, 16. Aleksandra Chodań, 2. Aleksandra Chudzik, 27. Adrianna Rosiak, 7. Daria Waszczuk, 11. Natalia Lenard, 17. Aleksandra Zagórska.

Stomil II Olsztyn: 58. Aleksandra Jarocka, 1. Aleksandra Błocka - 99. Alicja Sontowska, 16. Kinga Cisz, 2. Kaja Grzelka, 22. Wiktoria Fidurska, 9. Oliwia Cwalińska, 8. Paula Zawistowska, 17. Klaudia Lenard, 11. Urszula Komosińska, 5. Wiktoria Konopka, 93. Julia Każarnowicz, 7. Daria Augustyniak, 21. Oliwia Bouzyk.


GRATULUJEMY!

zdj. główne: dzisiejszy mecz Stomil - Stomil II w kadrze/ fot. Monika Oklińska/ stomilolsztyn.com

wkrótce więcej zdjęć i materiały video z turnieju.

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Stomil na facebooku

Stomil na twitterze

Stomil na youtube

sponsorzy główni
sponsor srebrny
sponsorzy złoci
sponsorzy biało-niebiescy

 


 
partner medyczny
sponsor techniczny
partnerzy medialni
partnerzy