OFICJALNY SERWIS

DUMY WARMII

"Pomysł na rozegranie tego pucharu powstał dwa lata temu"

"Pomysł na rozegranie tego pucharu powstał dwa lata temu"

12/28/2015

Łukasz Broź, obrońca Legii Warszawa i reprezentacji Polski urodzony w Giżycku, znalazł dziś chwilę czasu, by wyjaśnić skąd wziął się pomysł na rozegranie giżyckiego turnieju jego imienia, którego druga edycja już za nami. 

Łukasz Broź - Gra w piłkę nożną pasjonowała mnie od najmłodszych lat. Bardzo mi się to podobało, ale za moich czasów mało było takich turniejów. Pomysł na rozegranie tego pucharu powstał dwa lata temu. Uważam, że poprzez tego typu zawody młodzi zawodnicy i zawodniczki wypracowują i doskonalą swoje umiejętności. Jeśli chodzi o rozgrywki dziewcząt, to trzeba przyznać, że ostatnio stają się one coraz bardziej popularne w naszym kraju, zarówno jeśli mowa o piłce klubowej, jak i reprezentacyjnej. Również dziś można dostrzec kilka dziewczyn, które posiadają na przykład bardzo dobrą umiejętność prowadzenia piłki i jestem pewien, że będzie można "wyłapać" tu kilka piłkarskich talentów.

 

zdj. główne: Łukasz Broź nagradza Paulę Zawistowską (Stomil II Olsztyn) - najlepszą strzelczynię turnieju/ fot. M. Oklińska/ stomilolsztyn.com

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Stomil na facebooku

Stomil na twitterze

Stomil na youtube

sponsorzy główni
sponsor srebrny
sponsorzy złoci
sponsorzy biało-niebiescy

 


 
partner medyczny
sponsor techniczny
partnerzy medialni
partnerzy