OFICJALNY SERWIS

DUMY WARMII

Sekcja kobiet Stomilu zagra w MMP U-18

Sekcja kobiet Stomilu zagra w MMP U-18

01/15/2016

Podopieczne Marka Maleszewskiego w weekend zagrają w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski U-18 w futsalu kobiet, które odbędą się w Siemiatyczach. 

 

Grupy: 

  • Grupa 1: MOSiR Siemiatycze , Rekord Bielsko Biała, KKP Stomil Visacom Olsztyn.
  • Grupa 2: Unifreeze Górzno, Bronowianka Kraków, Stomil Olsztyn
  • Grupa 3: GOL Częstochowa, Gimnazjum Istebna, MOSiR Tur Bielsk - Podlask
  • Grupa 4: Rolnik B. Głogówek, Naprzód Sobolów, AZS UW Warszawa.

 

Sobota (17.01): 

  • Godz. 8: Rekord Bielsko Biała - KKP Stomilanki Visacom Olsztyn
  • Godz. 8:50: Bronowianka Kraków - Stomil Olsztyn
  • Godz. 9:40: Gimnazjum Istebna - Tur MOSiR Bielsk Podlaski
  • Godz. 10:30: Naprzód Sobolów - AZS UW Warszawa
  • Godz. 11:20: MOSiR Siemiatycze - KKP Stomilanki Visacom Olsztyn
  • Godz. 12:10: Unifreeze Górzno - Stomil Olsztyn
  • Godz. 13: Gol Częstochowa - MOSiR Tur Bielsk Podlaski
  • Godz. 13:50: Rolnik B.Głogówek - AZS UW Warszawa
  • Godz. 14:40: Oficjalne rozpoczęcie Mistrzostw
  • Godz. 15: MOSiR Siemiatycze - Rekord Bielsko Biała
  • Godz. 15:50: Unifreeze Górzno - Bronowianka Kraków
  • Godz. 16:40: Gol Częstochowa - Gimnazjum Istebna
  • Godz. 17:30: Rolnik B.Głogówek - Naprzód Sobolów

 

Faza pucharowa:

 

  • Godz. 18:20: 3A-3B
  • Godz. 19:10: 3C-3D
  • Godz. 20:00: mecz o 11. miejsce - przegrani meczów nr 13 i 14
  • Godz. 20:50: mecz o 9. miejsce - wygrani meczów nr 13 i 14

 

Niedziela (18.01) :

  • Godz. 8: 1A-2B
  • Godz. 8:50: 2A-1B
  • Godz. 9:40: 1C-2D
  • Godz. 10:30: 2C-1D
  • Godz. 11:20: przegrani meczów 1A-2B i 1C-2D
  • Godz. 12:10: przegrani meczów 2A-1B i 2C-1D
  • Godz. 13: wygrani meczów 1A-2B i 1C-2D
  • Godz. 13:50: wygrani meczów 2A-1B i 2C-1D
  • Godz. 14:40: mecz o 7. miejsce
  • Godz. 15:30: mecz o 3. miejsce
  • Godz. 17:10: mecz o 1. miejsce
  • Godz. 18:20 - wręczenie nagród i zakończenie turnieju

 

Kadra: 

1. Aleksandra Folga Br. Kpt.

2.Aleksandra Chodan

3.Aleksandra Chudzik

4.Aleksandra Leszczyńska

5.Adrianna Rosiak

6.Aneta Wasilewska

7.Daria Waszczuk

8.Katarzyna Wiencelewska

 

Relację tekstową z turnieju przeprowadzi oficjalna strona MMP www.futsalmmp.pl.

Transmisje LIVE będzie można oglądać na stronie www.slaskie.tv

 

Trzymamy kciuki za "biało-niebieskie"!

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Stomil na facebooku

Stomil na twitterze

Stomil na youtube

sponsorzy główni
sponsor srebrny
sponsorzy złoci
sponsorzy biało-niebiescy

 


 
partner medyczny
sponsor techniczny
partnerzy medialni
partnerzy