OFICJALNY SERWIS

DUMY WARMII

Warta Poznań wygrała Stomil Cup!

Warta Poznań wygrała Stomil Cup!

01/25/2016

Warta Poznań wygrała tegoroczną edycję Stomil Cup, pokonując w finale Stomil Olsztyn 4:1. 

Warta Poznań - Naki II Olsztyn 2:1
Stomil II Olsztyn - R-Gol Ostróda 1:8
Warmia Olsztyn - VfL Osnabrück 0:2
Naki II Olsztyn - R-Gol Ostróda 0:4
Stomil II Olsztyn - Warmia Olsztyn 0:2
Warta Poznań - VfL Osnabrück 9:1
Warmia Olsztyn - R-Gol Ostróda 1:2
Naki II Olsztyn - VfL Osnabrück 1:2
Stomil II Olsztyn - Warta Poznań 1:5
VfL Osnabrück - R-Gol Ostróda 2:6
Warmia Olsztyn - Warta Poznań 1:5
Stomil II Olsztyn - Naki II Olsztyn 0:1
Warta Poznań - R-Gol Ostróda 4:2
Warmia Olsztyn - Naki II Olsztyn 2:3
Stomil II Olsztyn - VfL Osnabrück 5:4
 
Tabela
 
1. Warta Poznań 5 15 25:6
2. R-Gol Ostróda 5 12 22:8
3. VfL Osnabrück 5 6 11:21
4. Naki II Olsztyn 5 6 6:10
5. Warmia Olsztyn 5 3 6 6:12
6. Stomil II Olsztyn 5 3 7:20
 
Grupa B
 
Stadion Śląski Chorzów - Baltica Kaliningrad 0:1
Stomil I Olsztyn - Naki I Olsztyn 1:2
Lechia Gdańsk - Widok Skierniewice 3:1
Baltica Kaliningrad - Naki I Olsztyn 2:3
Stomil I Olsztyn - Lechia Gdańsk 1:2
Stadion Śląski Chorzów - Widok Skierniewice 2:2
Lechia Gdańsk - Naki I Olsztyn 1:3
Baltica Kaliningrad - Widok Skierniewice 1:0
Stomil I Olsztyn - Stadion Śląski Chorzów 4:0
Naki I Olsztyn - Widok Skierniewice 7:2
Lechia Gdańsk - Stadion Śląski Chorzów 3:1
Stomil I Olsztyn - Baltica Kaliningrad 2:1
Naki I Olsztyn  - Stadion Śląski Chorzów 3:0
Lechia Gdańsk - Baltica Kaliningrad 3:3
Stomil I Olsztyn - Widok Skierniewice 2:1
 
Tabela
 
1. Naki I Olsztyn 15 18:6
2. Lechia Gdańsk 10 12:9
3. Stomil I Olsztyn 9 10:6
4. Baltica Kaliningrad 7 8:8
5. Widok Skierniewice 1 6:15
6. Stadion Śląski Chorzów 1 3:13
 
Baraże do ćwierćfinałów: 
 
VfL Osnabrück - Stadion Śląski Chorzów 2:2 k. 1:2
Stomil I Olsztyn Stomil II Olsztyn 4:0  
Naki II Olsztyn Widok Skierniewice 0:1  
Baltica Kaliningrad Warmia Olsztyn 1:1 k. 3:1
Ćwierćfinały:
 
Lechia Gdańsk - Stadion Śląski Chorzów 5:1
Stomil I Olsztyn - R-Gol Ostróda 3:0
Naki I Olsztyn - Widok Skierniewice 0:0 k. 5:4
Warta Poznań - Baltica Kaliningrad 3:2
O miejsca 9-12
 
VfL Osnabrück - Warmia Olsztyn 1:4
Stomil II Olsztyn - Naki II Olsztyn 0:2
Mecz o 11 miejsce: VfL Osnabrück - Stomil II Olsztyn 3:2
 
Mecz o 9 miejsce: Warmia Olsztyn - Naki II Olsztyn 1:0
 
O miejsca 5-8
 
Stadion Śł. Chorzów - Baltica Kaliningrad 3:2
R-Gol Ostróda - Widok Skierniewice 2:0
Mecz o 7 miejsce: Baltica Kaliningrad - Widok Skierniewice 3:1
 
Mecz o 5 miejsce: Stadion Śł. Chorzów- R-Gol Ostróda 1:4
 
Półfinały:
 
Lechia Gdańsk - Warta Poznań 3:3 k. 1:3
Stomil I Olsztyn - Naki I Olsztyn 1:1 k. 5:4
Mecz o 3 miejsce: Lechia Gdańsk - Naki I Olsztyn 0:2
 
Mecz o 1 miejsce: Warta Poznań - Stomil I Olsztyn 4:1
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Stomil na facebooku

Stomil na twitterze

Stomil na youtube

sponsorzy główni
sponsor srebrny
sponsorzy złoci
sponsorzy biało-niebiescy

 


 
partner medyczny
sponsor techniczny
partnerzy medialni
partnerzy