OFICJALNY SERWIS

DUMY WARMII

Piąte i ósme miejsce w MMP U-14!

Piąte i ósme miejsce w MMP U-14!

02/22/2016

W miniony weekend dwie drużyny Stomilu Olsztyn zagrały w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski U-14 w futsalu kobiet, które odbywały się w Toruniu. Drużyna Stomilu Olsztyn zajęła piąte miejsce, a zespół Stomilu II Olsztyn ósme. 

Wyniki:

Eliminacje

Grupa A

 Praga Warszawa - OKS Stomil Olsztyn S.A II 4:1 (2:1). Bramka: Kinga Cisz

Gwiazda Kania Toruń - OKS Stomil Olsztyn S.A II 2:5 (2:3) Bramki: Kinga Cisz-2, Wiktoria Konopka-2, Kinga Waszkiewicz.

Gwiazda Kania Toruń - Praga Warszawa 1:10

Tabela

1 Praga Warszawa  2  6  14:2

2 OKS Stomil II Olsztyn 2  3  6:6

3 Gwiazda Kania Toruń  2  0  3:15

Grupa B

 KKP Stomil Olsztyn - Prądniczanka Kraków 0:1 (0:0)

 Rolnik B. Głogówek - Prądniczanka Kraków 2:0 (1:0)

Rolnik B. Głogówek - KKP Stomil Olsztyn 10:3 (2:2). 

Tabela

1 Rolnik B. Głogówek  2  6  12:3

2 Prądniczanka Kraków  2  3  1:2

3 KKP Stomil Olsztyn 2  0  3:11

Grupa C

 OKS Stomil Olsztyn S.A I - Bielawianka Bielawa 2:1 (0:1) Bramki Anaida Shahbazyan i samobójcza

 GOL Częstochowa - Bielawianka Bielawa 0:1 (0:1)

GOL Częstochowa - OKS Stomil Olsztyn S.A I 2:3 (1:2) Bramki: Monika Stefaniak-2, Zofia Warszewska

Tabela

1 OKS Stomil I Olsztyn 2  6  5:3

2 Bielawianka Bielawa  2  3  2:2

3 GOL Częstochowa  2  0  2:4

Faza ply off

Strefa 9/12

Gwiazda Kania Toruń - KKP Stomil Olsztyn 2:0 (1:0)

GOL Częstochowa - KKP Katowice 2:4 (2:0)

o 11miejsce

KKP Stomil Olsztyn - GOL Częstochowa 0:1 (0:1)

o 9 miejsce

Gwiazda Kania Toruń - KKP Katowice 0:2 (0:1)

Ćwierćfinały

Praga Warszawa -Prądniczanka Kraków 5:0 (2:0)

OKS Stomil I Olsztyn - Włókniarz Białystok 0:1 (0:1)

OKS Stomil II Olsztyn - Rolnik B. Głogówek 0:1 (0:1)

Bielawianka Bielawa - Bronowianka Kraków 1:5 (0:2)

Półfinały

Strefa 5/8

OKS Stomil I Olsztyn - Prądniczanka Kraków 3:2 (0:0) Bramki: Paula zawistowska-2, Monika Stefaniak

OKS Stomil II Olsztyn - Bielawianka Bielawa 0:4 (0:4)

Strefa 1/4

Praga Warszawa - Włókniarz Białystok 3:0 (2:0)

Ronik B. Glogówek - Bronowianka Kraków 1:6 (0:4)

o 7 miejsce

OKS Stomil II Olsztyn- Prądniczanka Kraków 2:3 (0:1). Bramki: Kinga Cisz-2

o 5 miejsce

OKS Stomil I Olsztyn - Bielawianka Bielawa 2:1 (1:1, 1:1) Bramki: Monika Stefaniak, Paula Zawistowska

o 3 miejsce

Włókniarz Białystok - Rolnik B. Głogówek 0:5 (0:2)

o 1 miejsce

Praga Warszawa - Bronowianka Kraków 3:2 (1:1,2:2) po dogrywce

 

Kadra: 

Stomil Olsztyn SA:

Aleksandra Jarocka, Ewelina Pliszka, Julia Tomczyk, Kaja Grzelka, Urszula Komosińska, Izabela Kościanek, Daria Augustynowicz, Anaida Shahbazyan, Paula Zawistowska, Monika Stefaniak, Zofia Warszewska

Stomil II Olsztyn SA:

Aleksandra Błocka, Dominika Solińska, Kinga Cisz, Wiktoria Fidurska, Oliwia Cwalińska, Wiktoria Chaber, Klaudia Lenard, Natalia Goszka, Natalia Goc, Wiktoria Konopka, Kinga Waszkielewicz

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Stomil na facebooku

Stomil na twitterze

Stomil na youtube

sponsorzy główni
sponsor srebrny
sponsorzy złoci
sponsorzy biało-niebiescy

 


 
partner medyczny
sponsor techniczny
partnerzy medialni
partnerzy