OFICJALNY SERWIS

DUMY WARMII

Za nami weekend pod znakiem kobiecej piłki nożnej!

Za nami weekend pod znakiem kobiecej piłki nożnej!

03/01/2016

W miniony weekend (27-28 lutego) w olsztyńskiej "Uranii" odbyła się 5. edycja kobiecego turnieju o "Puchar Tysiąca Jezior". W obu kategoriach wiekowych (2002 oraz 2004 i mł.) najlepsze okazały się piłkarki Stomilu Olsztyn SA!

"V MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT O PUCHAR 1000 JEZIOR ŻARNA NICZUK-METALL.PL DACHLAND BAJT R-GOL CUP" POD PATRONATEM PIOTRA GRZYMOWICZA, PREZYDENTA OLSZTYNA.

 

27-28 lutego 2016 roku

miejsce hala OSiR "URANIA"

Rocznik 2002

Skład: STOMIL OLSZTYN I SA

STOMIL I OLSZTYN SA (2004)

1) KLAUDIA MALGREM

2) JULIA KAŻARNOWICZ

3) PAULA ZAWISTOWSKA

4) DARIA AUGUSTYNOWICZ

5) ALEKSANDRA ZAGÓRSKA

6) EWELINA PLISZKA

7) URSZULA KOMOSIŃSKA

8) WIKTORIA CHABER

9) ROKSANA USZCZEWSKA

10) ANAIDA SHAHBAZYAN

11) JULIA FIRGOLSKA

Skład STOMIL OLSZTYN II SA

1) MAŁGORZATA DYLEWSKA

2) OLIWIA CWALIŃSKA

3) WIKTORIA KONOPKA

4) NATALIA GOC

5) KLAUDIA LENARD

6) DOMINIKA FURGAŁA

7) IGA MACHULSKA

8)ALEKSANDRA STEFANOWSKA

9)NATALIA GOSZKA

10)OLIWIA WĄSOWSKA

11)OLIWIA JEKIEL

 

grupa "A"

STOMIL II OLSZTYN SA - Kadra W-MZPN U-14 2:2
Gryf 2009 Tczew - Baltika Kaliningrad 4:4
STOMIL II OLSZTYN SA - Baltika Kaliningrad 5:3
Kadra W-MZPN U-14 - Gryf 2009 Tczew 2:3
STOMIL II OLSZTYN SA - Gryf 2009 Tczew 9:2
Kadra W-MZPN U-14 - Baltika Kaliningrad 2:6

1. STOMIL II OLSZTYN SA  7 pkt.    16-7
2. Baltika Kaliningrad           4 pkt.    13-11
3. Gryf 2009 Tczew               4 pkt.      9-15
4. Kadra W-M ZPN U-14      1 pkt.      6-11

grupa "B"

STOMIL I OLSZTYN SA - Gmina Szczytno 11:2
UKS Szóstka Inowrocław - KS Włókniarz Białystok 2:4
STOMIL I OLSZTYN SA - KS Włókniarz Białystok 7:4
Gmina Szczytno - UKS Szóstka Inowrocław 0:11
STOMIL I OLSZTYN SA - UKS Szóstka Inowrocław 1:2  
Gmina Szczytno - KS Włókniarz Białystok 1:5

1. STOMIL I OLSZTYN SA    6 pkt.   19-8
2. KS Włókniarz Białystok     6 pkt     13-10
3. UKS Szóstka Inowrocław 6 pkt     15-5
4. Gmina Szczytno                 0 pkt     3-27

FINAŁY :

Grupa o miejsca 1-4

Baltika Kaliningrad - STOMIL II OLSZTYN 2:4
KS Włókniarz Białystok  - STOMIL I OLSZTYN 2:5
Baltika Kaliningrad - STOMIL I OLSZTYN 1:13
STOMIL II OLSZTYN SA - KS Włókniarz Białystok 2:3
Baltika Kaliningrad - KS Włókniarz Białystok 3:4
STOMIL II OLSZTYN SA - STOMIL I OLSZTYN SA 2:1

Grupa o miejsca  5-8

Kadra W-MZPN U-14 - Gryf 2009 Tczew 1:3
Gmina Szczytno - UKS Szóstka Inowrocław 1:6
Kadra W-MZPN U-14 - UKS Szóstka Inowrocław 2:7
Gryf 2009 Tczew - Gmina Szczytno 4:4
Kadra W-MZPN U-14 - Gmina Szczytno 3:0
Gryf 2009 Tczew - UKS Szóstka Inowrocław 0:6
 

Klasyfikacja końcowa rocznika 2002

1 miejsce Stomil I  Olsztyn SA (najlepsza zawodniczka zespołu Anaida Shahbazyan)

2 miejsce Stomil II Olsztyn SA (najlepsza zawodniczka zespołu Oliwia Cwalińska)

3 miejsce KS Włókniarz Białystok (najlepsza zawodniczka zespołu Julia Lasota)

4 miejsce  Baltika Kaliningrad (najlepsza zawodniczka zespołu Polina Levchenko)

5 miejsce  UKS Szóstka Inowrocław (najlepsza zawodniczka zespołu  Zuzanna Szczepaniak)

6 miejsce  Gryf 2009 Tczew (Najlepsza zawodniczka zespołu Martyna Tryka)

7 miejsce Kadra W-MMZPN U-14 (Najlepsza zawodniczka zespołu Izabela Kościanek)

8 miejsce Gmina Szczytno (najlepsza zawodniczka zespołu Aleksandra Ciebień)

 

królowa strzelczyń : Emma Ralkova (Baltika Kaliningrad) - 18 bramek

najlepsza bramkarka: Klaudia Malgrem (Stomil I Olsztyn SA)

najlepsza zawodniczka: Julia Każarnowicz (Stomil I Olsztyn)

 

rocznik 2004

Skład Stomil Olsztyn SA (2004)

1) MAŁGORZATA DYLEWSKA

2) AMELIA CWALIŃSKA

3) NIKOLA STEFAŃSKA

4) WIKTORIA GLEBA

5) ZUZANNA BIELASTA

6) OLIWIA WAL

7) JULIA LEŚNIAK

8) OLIWIA SMYK

9) GABRIELA SUKNIEWICZ

10) MAŁGORZATA BARTNIKOWSKA

11) PAULINA WÓŁKIEWICZ

12) ANNA KOSZAŁKA
 

Grupa "A"

Kadra W-MZPN U-12 - AP Żuri Football 1:2
KS Włókniarz Białystok -  UKS Szóstka Inowrocław 1:2
Kadra W-MZPN U-12 - UKS Szóstka Inowrocław 2:0
AP Żuri Football - KS Włókniarz Białystok 2:2
Kadra W-MZPN U-12 - KS Włókniarz Białystok 3:1
AP Żuri Football - UKS Szóstka Inowrocław 3:1

1. AP Żuri Football                      7 pkt.  7-4
2. Kadra W-MZPN  U -12           6 pkt.  6-3
3. UKS Szóstka Inowrocław      3 pkt.  3-6
4. KS Włókniarz Białystok          1 pkt   4-7

Grupa  "B"

Stomil Olsztyn SA chłopcy - Gmina Kozłowo 3:1
DKS Dobre Miasto - Lokomotiv Kaliningrad 1:0
STOMIL OLSZTYN SA - Stomil Olsztyn SA chłopcy 2:1
DKS Dobre Miasto - Gmina Kozłowo 1:2
STOMIL OLSZTYN SA -  Lokomotiv 8:0
Stomil Olsztyn SA chłopcy - DKS Dobre Miasto 4:0
Lokomotiv - Gmina Kozłowo 2:1
STOMIL OLSZTYN SA - DKS Dobre Miasto 4:1
Stomil Olsztyn SA chłopcy  - Lokomotiv 10:0
STOMIL OLSZTYN SA - Gmina Kozłowo 4:0

1. STOMIL OLSZTYN SA                   12pkt.   18-2
2. Stomil Olsztyn SA chłopcy            9 pkt.    18-3
3. Gmina Kozłowo                              3 pkt.      5-10
4. Lokomotiv Kaliningrad                  3 pkt.      2-20
5. DKS Dobre Miasto                         3 pkt.      3-11

FINAŁY :

Mecze o miejsca  1-4 

KADRA W-MZPN U-12 - AP Żuri Football 0:1
Stomil Olsztyn  SA chłopcy - STOMIL OLSZTYN SA 2:5
Kadra W-MZPN U-12 - STOMIL OLSZTYN SA 1:3 
AP Żuri Football - Stomil Olsztyn SA chłopcy 3:2
Kadra W-MZPN U-12 - Stomil Olsztyn SA chłopcy 1:0
AP Żuri Football - STOMIL OLSZTYN SA 1:1

Mecze o miejsce  5-9 

UKS Szóstka Inowrocław - Gmina Kozłowo 1:1
DKS Dobre Miasto - Lokomotiv Kaliningrad 7:1
KS Włókniarz Białystok - UKS Szóstka Inowrocław 0:1
DKS Dobre Miasto - Gmina Kozłowo 0:1
KS Włókniarz Białystok - Lokomotiv Kaliningrad 5:1
UKS Szóstka Inowrocław - DKS Dobre Miasto 3:0
Lokomotiv Kaliningrad - Gmina Kozłowo 0:1
KS Włókniarz Białystok - DKS Dobre Miasto 3:0
UKS Szóstka Inowrocław -  Lokomotiv Kaliningrad 7:0
KS Włókaniarz Białystok - Gmina Kozłowo 0:0

Klasyfikacja końcowa rocznika 2004 i młodsze :

1 miejsce Stomil Olsztyn SA (najlepsza zawodniczka zespołu Zuzanna Bielasta)

2 miejsce AP Żuri football (najlepsza zawodniczka zespołu Agata Lewalska)

3 miejsce Kadra W-MZPN U-12 (najlepsza zawodniczka zespołu Julia Potrapeluk)

4 miejsce Stomil Olsztyn SA chłopcy (najlepszy zawodnik zespołu Wojciech Pokropski)

5 miejsce  UKS Szóstka Inowrocław (najlepsza zawodniczka zespołu Justyna Frankowska)

6 miejsce Gmina Kozłowo (najlepsza zawodniczka zespołu Julia Margalska)

7 miejsca KS Włókniarz Białystok (najlepsza zawodniczka zespołu Aleksandra Omelianowicz)

8 miejsca  DKS Dobre Miasto (najlepsza zawodniczka zespołu Nadia Niemiec)

9 miejsca  Lokomotiv Kaliningrad (najlepsza zawodniczka zespołu Ksenia Urazova)

 

królowa strzelczyń : Kamila Prus AP (Żuri Football) - 11 bramek

najlepsza zawodniczka: Wiktoria Gleba (OKS Stomil Olsztyn SA)

najlepsza bramkarka : Kornelia Czasnojć (DKS Dobre Miasto)

 

Każda zawodniczka otrzymała paczkę słodyczy oraz nagrodę jak również trenerzy otrzymali a zespoły puchary. Każdy uczestnik mógł podczas dwudniowej imprezy skorzystać dodatkowo z lodowiska i Aquasfery.

Organizatorzy:

- Marek Maleszewski - koordynator sekcji kobiecej piłki nożnej w Stomil Olsztyn SA

- Rada rodziców sekcji kobiecej piłki nożnej Stomil Olsztyn SA

- Oldboys team Olsztyn

 

Sponsorzy:

ŻARNA, NICZUK-METALL.PL, DACHLAND, BAJT, R-GOL, PZPN, W-M ZPN, MONSTER, LEWIATAN, 4KEEPERS, OSiR OLSZTYN, MARKOL GRAWER, AVIKO, ZIELONA BUDKA, KRZYSZTOF MALGREM.

 

zdj. główne: kadr z weekendowego turnieju/ fot. Aleksander Chodźko/ stomilolsztyn.com

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Stomil na facebooku

Stomil na twitterze

Stomil na youtube

sponsorzy główni
sponsor srebrny
sponsorzy złoci
sponsorzy biało-niebiescy

 


 
partner medyczny
sponsor techniczny
partnerzy medialni
partnerzy