OFICJALNY SERWIS

DUMY WARMII

Po 3 punkty do Katowic!

Po 3 punkty do Katowic!

03/10/2016

Już jutro (11.10) piłkarze Stomilu Olsztyn zagrają na wyjeździe z Rozwojem Katowice. Początek spotkania o godzinie 20:00 na Stadionie Miejskim przy ul. Bukowej w Katowicach. 

Rozwój Katowice to obecnie drużyna zajmująca szesnaste miejsce w ligowej tabeli. Piłkarze naszego kolejnego przeciwnika do tej pory zapisali na swoim koncie 17 punktów (5 zwycięstw, 2 remisy 13 porażek). Bilans bramek Rozwoju to 19 strzelonych i 34 stracone gole. Najskuteczniejszym strzelcem ekipy z Górnego Śląska jest znany z gry w Stomilu Olsztyn - Patryk Kun, który ma na swoim koncie cztery trafienia. 

Do tej pory rozegraliśmy z Rozwojem Katowice jedno ligowe spotkanie w historii. 22 sierpnia ubiegłego roku pokonaliśmy drużynę z Katowic 2:1, po bramkach Rafała Kujawy i Łukasza Suchockiego. 

W ostatniej kolejce Rozwój Katowice grał na wyjeździe z Drutex-Bytovią Bytów. To spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1 dla gospodarzy. Rozwój w tym meczu wystąpił w następującym składzie: 

22. Wojciech Pawłowski - 17. Wojciech Król (67, 27. Michał Gałecki), 3. Dawid Domański (60, 2. Robert Menzel), 13. Przemysław Gałecki, 21. Patryk Kun - 9. Tomasz Wróbel, 24. Raúl González, 8. Kamil Cholerzyński, 19. Tomasz Szatan, 26. Konrad Nowak - 7. Adam Czerkas (83, 25. Filip Kozłowski). 

 

Trzymamy kciuki za "Dumę Warmii"! 

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Stomil na facebooku

Stomil na twitterze

Stomil na youtube

sponsorzy główni
sponsor srebrny
sponsorzy złoci
sponsorzy biało-niebiescy

 


 
partner medyczny
sponsor techniczny
partnerzy medialni
partnerzy