OFICJALNY SERWIS

DUMY WARMII

O pierwsze 3 punkty w tym roku! Stomil - Drutex-Bytovia ZAPOWIEDŹ

O pierwsze 3 punkty w tym roku! Stomil - Drutex-Bytovia ZAPOWIEDŹ

03/18/2016

Kolejny weekend i kolejne ligowe emocje. Już jutro Stomil Olsztyn zagra przed własną publicznością na Stadionie przy al. Piłsudskiego 69a z Drutex-Bytovią Bytów. Początek meczu o godzinie 14:00.

 

Drutex-Bytovia Bytów po 21. rozegranych w tym sezonie spotkań zajmuje 9. miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 28 puntów (6 zwycięstw, 10 remisów, 5 porażek). Podopieczni Tomasza Kafarskiego strzelili 29 bramek i tracąc również 29 goli. Najskuteczniejszym strzelcem w drużynie naszego kolejnego przeciwnika jest Janusz Surdykowski, który to dziewięć razy wpisał się w tym sezonie na listę strzelców. W drużynie z Bytowa gra obecnie Arkadiusz Czarnecki, który odszedł ze Stomilu w przerwie miedzy rundami.

W ostatnim ligowym meczu Drutex-Bytovia Bytów zremisowała przed własną publicznością z Wigrami Suwałki 0:0. W tym meczu nasz kolejny przeciwnik zagrał w następującym składzie: 87. Gerard Bieszczad - 4. Mateusz Janeczko, 3. Łukasz Wróbel, 26. Arkadiusz Czarnecki, 2. Marek Opałacz, 17. Artur Wojach (70, 8. Chris Jastrzembski) - 14. Mateusz Klichowicz, 6. Michał Rzuchowski, 20. Bartłomiej Poczobut (70, 24. Omar Monterde), 10. Michał Jakóbowski (85, 13. Charles Nwaogu) - 11. Janusz Surdykowski.

Trzymamy kciuki za “Dumę Warmii”!

 
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Stomil na facebooku

Stomil na twitterze

Stomil na youtube

sponsorzy główni
sponsor srebrny
sponsorzy złoci
sponsorzy biało-niebiescy

 


 
partner medyczny
sponsor techniczny
partnerzy medialni
partnerzy