OFICJALNY SERWIS

DUMY WARMII

Stomil - Bytovia LIVE

Stomil - Bytovia LIVE

03/19/2016

Zapraszamy do śledzenia relacji LIVE ze spotkania Stomil Olsztyn - Drutex-Bytovia Bytów. Start o 14:00! 

STOMIL OLSZTYN   DRUTEX-BYTOVIA
82. Skiba - 18. Bucholc, 20. Klepczarek, 4. Ratajczak, 3. Remisz, 27. Wełna, 7. Pa. Głowacki (88' - 77. Łukasik), 8. Pi. Głowacki (69' - 9. Suchocki), 5. Lech, 88. Kujawa, 11. Żwir.   87. Bieszczad - 2. Opałacz, 26. Czarnecki, 3. Wróbel (k.), 21. Liśkiewicz (78' - 4. Janeczko), 28. Wacławczyk, 6. Rzuchowski, 29. Serafin (85' - 8. Jastrzembski), 10. Jakóbowski, 14. Klichowicz, 13. Nwagou (66' - 15. Formela).
  BRAMKI   
45' - Karol Żwir Ż. KARTKI 13' - Maciej Liśkiewicz
41' - Michał Rzuchowski
45'+1' - Mateusz Klichowicz
  CZ. KARTKI  
69' - Suchocki za Pi. Głowackiego
88' - Łukasik za Pa. Głowackiego
 
ZMIANY 66' - Formela za Nwagou
78' - Janeczko za Liśkiewicza
85' - Jastrzembski za Serafina
     

 

 

KONIEC! STOMIL OLSZTYN  - DRUTEX-BYTOVIA 0:0


90' - Trzy minuty doliczone do tego spotkania.


88' - Ostatnie minuty bardzo dobre w wykonaniu Stomilu. Dobry strzał oddał i Klepczarek, którego próbę obronił Bieszczad i Żwir. Zmiany: Bytovia: Jastrzembski za Serafina, Stomil: Łukasik za Pa. Głowackiego.


81' - Z dystansu Grzegorz Lech! Niestety, niecelnie.


80' - Faulowany Tomasz Wełna opuszcza boisko. Rzut wolny dla Stomilu. Karol Żwir dorzuca piłkę i wyłapuje ją pewnie Gerard Bieszczad, a Tomek Wełna wraca już do gry! 


78' - Mateusz Janeczko za Macieja Liśkiewicza, to druga zmiana w zespole gości.


75' - Rzut wolny dla gości! Opałacz dośrodkowywał w pole karne, nikt z zawodników znajdujących się w polu karnym nie miał kontaktu z dograną futbolówką, która trafiła w słupek! Sporo szczęścia!


72' - Kujawa minął się z piłką w polu karnym... szkoda.


71' - Rzut rożny dla gości i dobrze interweniujący Jarosław Ratajczak wybija piłkę na korner dla gości. Drugie dośrodkowanie pewnie wyłapuje Piotr Skiba.


69' - Pierwsza zmiana w zespole Stomilu: Piotra Głowackiego zastępuje Łukasz Suchocki


67' - Grzegorz Lech dostał dobre podanie z głębi pola, wybiegł dobrze do piłki i oddał strzał na bramkę Bieszczada, jednak na wysokości jego dłoni. Chwilę potem sprzed pola karnego dobijał Karol Żwir, ale również wprost w ustawionego dobrze bramkarza gości.


66' - Pierwsza zmiana w zespole gości. Za Charlesa Nwagou wejdzie Artur Formela.


59' - Rzut rożny dla zespołu gości i piłkę dośrodkowaną w pole karne wyłapał Piotr Skiba, który chwilę potem, dalekim wyrzutem rozpoczął szybką kontrę Stomilu. Karol Żwir zagrał dokładnie na lewą stronę do Piotra Głowackiego, ten zbiegł do środka odegrał z powrotem do Żwira, którego uderzenie zostało zablokowane. Do piłki dopadł Grzegorz Lech, który próbował pokonać Bieszczada strzałem z ostrego kąta, ale trafił wprost w bramkarza.


57' - Rzut rożny dla Stomilu Olsztyn i blisko celnego trafienia po dośrodkowaniu był Rafał Kujawa. Zabrakło trochę centymetrów!


54' - Ratajczak faulowany na lewym skrzydle przez Liśkiewicza. Piłkę w pole karne dogrywał Piotr Głowacki, jednak tym razem "biało-niebiescy" nie stworzyli zagrożenia.


49' - Rzut rożny dla Stomilu i dobre rozegranie tego stałego fragmentu gry przez "biało-niebieskich". Z problemami Gerard Bieszczad.


48' - Kujawa agresywnie z przodu od początku drugiej połowy! Najpierw zablokował próbę wybicia piłki przez bramkarza. Do opadającej futbolówki dopadł Klepczarek, po którego uderzeniu piłka została zablokowana, a chwilę później dobrze na prawym skrzydle rozegrali piłkę Żwir i Bucholc, który dośrodkował w pole karne, ale nikt z naszych zawodników nie dopadł do piłki.


46' - Kujawa próbował uderzać z ostrego kąta i piłka minimalnie potoczyła się obok słupka bramki Gerarda Bieszczada!


GRAMY! DRUGA POŁOWA SPOTKANIA STOMIL OLSZTYN - DRUTEX-BYTOVIA.


ZA CHWILĘ ZACZYNAMY DRUGĄ POŁOWĘ SPOTKANIA!


KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. STOMIL OLSZTYN - DRUTEX-BYTOVIA 0:0.


45'+1' - Sędziowie dzisiejszego spotkania w ogóle nie radzą sobie na boisku. Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Klichowicz (Drutex-Bytovia), który przewrócił celowo Karola Żwira. Jeśli ktoś nie miał prawdziwego okresu przygotowawczego przed dzisiejszym meczem, to właśnie obsada sędziowska dzisiejszego spotkania.


45' - Karol Żwir faulował w środkowej strefie boiska i otrzymał za to zachowanie żółtą kartkę. Dośrodkowanie w pole karne z rzutu wolnego i piłkę pewnie wyłapał Piotr Skiba.


43' - Karol Żwir znalazł się na prawym skrzydle, otrzymał dobrą piłkę i próbował uderzać na długi słupek bramki Bieszczada jednak niecelnie. Dobra akcja, szkoda, że tym razem się nie udało.


41' - Michał Rzuchowski (Drutex-Bytovia) ukarany żółtą kartką za faul na Rafale Kujawie.


39' - Michał Rzuchowski przejął piłkę w środku pola i ruszył w kierunku bramki Skiby. Przebiegł 30, może 40 metrów i oddał płaski strzał na bramkę Stomilu, na szczęście, Skiba dobrze ustawiony wybił futbolówkę i zażegnał niebezpieczeństwo!


35' - Wacławczyk dośrodkowywał w pole karne Stomilu, jednak niedokładnie i piłka minęła słupek bramki strzeżonej przez Skibę. W międzyczasie uraz Karola Żwira, który leżał w narożniku pola karnego "biało-niebieskich", ale na szczęście już wrócił do gry. 


33' - Rzut wolny dla Stomilu. Do bramki ok. 16 m. na wysokości pola karnego. Piotr Głowacki dorzucał płasko w pole karne i piłka wybita przez obrońców zespołu gości.


28' - Z ok. 30 m. uderzał na bramkę Skiby Klichowicz. Lekko, raczej  w formie dośrodkowania, ale piłka minęła zawodników ustawionych w polu karnym i wybił ją w bok Piotr Skiba!


25' - Dobra próba rozegrania rzutu rożnego przez piłkarzy Stomilu! Tym razem dośrodkowanie w pole karne i strzał z główki wyłapał Bieszczad.


22' - Krótko próbowali piłkarze Stomilu rozegrać rzut rożny i pomysł był dobry, jednak przy próbie dośrodkowania piłka została zablokowana i od bramki rozpocznie Gerard Bieszczad.


19' - Remisz zablokował próbę dośrodkowania Jakóbowskiego i rzut z autu dla gości. Głęboko wrzucał Opałacz, ale zagrożenie zażegnał interweniujący Piotr Skiba.


15' - Jakóbowski dobrze dośrodkował w pole karne Stomilu, ale równie dobrze ustawiony był Ratajczak, który do spółki z Pa. Głowackim wybili piłkę na aut i zażegnali zagrożenie.


13' - Maciej Liśkiewicz (Drutex-Bytovia) ukarany żółtą kartką za ostrą interwencję.


12' - Charles Nwagou uderzał na bramkę Skiby, jednak wprost w naszego bramkarza.


11' - Kujawa próbował oddać strzał z ok. 16 m., ale uderzenie zablokowane przez asekurujących obrońców.


7' - Rzut wolny dla Stomilu Olsztyn. Z lewej strony boiska piłkę, na wysokości pola karnego, wrzucał Rafał Remisz, ale jeden z obrońców gości wybił ją poza "szesnastkę".


5' - Dośrodkowanie gości w pole karne z rzutu rożnego i Piotr Skiba pewnie wyłapuje piłkę. Stomil ruszył do ataku. Na prawym skrzydle piłkę przyjął Piotr Głowacki, który dośrodkował piłkę w pole karne, jednak za wysoko i nieco za mocno.


3' - Mieliśmy pierwszą próbę dośrodkowania z głębi pola w wykonaniu gości. Michał Jakóbowski otrzymał jednak niedokładne podanie.


1' - Zaczynamy! 


13:58 - Przed meczem jeszcze minuta ciszy, ku czci zmarłego w minionym tygodniu Romualda Paściaka.


13:55 - Zawodnicy obu zespołów wychodzą na murawę. Stomil tradycyjnie: biało-niebieskie koszulki, niebieskie spodenki, białe getry, a Drutex-Bytovia dziś zagra w czarnych kompletach.


13:53 - Rezerwowi w dzisiejszym meczu, to: STOMIL OLSZTYN: 13. Michał Leszczyński - 21. Łukasz Jegliński, 22. Tsubasa Nishi, 9. Łukasz Suchocki, 12. Michał Trzeciakiewicz, 77. Paweł Łukasik, 2. Rafał Śledź. 
DRUTEX-BYTOVIA: 1. Mateusz Oszmaniec - 5. Krzysztof Bąk, 15. Artur Formela, 4. Mateusz Janeczko, 8. Chris Jastrzembski, 20. Bartłomiej Poczobut, 22. Wojciech Wilczyński.


13:50 - Za 10 minut zaczynamy spotkanie 22. kolejki I Ligi, Stomil Olsztyn - Drutex-Bytovia. Oto wyjściowe składy: STOMIL OLSZTYN: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc (k.), 20. Piotr Klepczarek, 3. Rafał Remisz, 4. Jarosław Ratajczak, 27. Tomasz Wełna, 7. Piotr Głowacki, 5. Grzegorz Lech, 11. Karol Żwir, 88. Rafał Kujawa. 
DRUTEX-BYTOVIA: 87. Gerard Bieszczad - 2. Marek Opałacz, 26. Arkadiusz Czarnecki, 3. Łukasz Wróbel (k.), 21. Maciej Liśkiewicz, 28. Kamil Wacławczyk, 6. Michał Rzuchowski, 29. Jakub Serafin, 10. Michał Jakóbowski, 14. Mateusz Klichowicz, 13. Charles Nwagou.

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Stomil na facebooku

Stomil na twitterze

Stomil na youtube

sponsorzy główni
sponsor srebrny
sponsorzy złoci
sponsorzy biało-niebiescy

 


 
partner medyczny
sponsor techniczny
partnerzy medialni
partnerzy