OFICJALNY SERWIS

DUMY WARMII

Zapis konferencji prasowej po meczy Stomil - Bytovia

03/19/2016

Zapis konferencji prasowej z udziałem obu trenerów po meczu 22. kolejki 1 ligi; Stomil Olsztyn - Drutex-Bytovia Bytów. Spotkanie to zakończyło się wynikiem 0:0.

Mirosław JabłońskiPierwsza połowa w naszym wykonaniu była słaba. Nie wiem czy to było spowodowane tym, że przeciwnik grał w innym ustawieniu niż w dwóch poprzednich meczach. My byliśmy nastawieni na coś innego. Druga połowa mogła już zadowolić i nas kibiców, jednak nie zdobyliśmy bramki. Było sporo sytuacji, graliśmy ofensywnie. Do końca szukaliśmy bramki i nie kalkulowaliśmy, czy przegramy, zremisujemy, czy wygramy. Bardzo chcieliśmy wygrać u siebie.

Tomasz KafarskiNie ma co ukrywać, że przyjechaliśmy wygrać to spotkanie. Boisko, przeciwnik i nasza postawa zweryfikowała nasze plany. Jest to na pewno cenny punkt. Mieliśmy szansę na zdobycie bramki, ale miał je też Stomil. Cieszy gra na zero z tyłu, ale zaczęło nas boleć gra w ofensywie i organizacja gry w tym fragmencie. Sytuacji stworzyliśmy sobie bowiem bardzo mało. Mamy najwięcej remisów, więc śmiało można nas nazwać królami remisów. Janusz Surdykowski boryka się z urazem po meczu z Rozwojem. W spotkaniu z Wigrami widzieliśmy, że nie ma sensu, żeby grał z bólem. Było widać dzisiaj jego brak, ale po to mamy tak szeroką kadrę, żeby sobie z tym radzić.