OFICJALNY SERWIS

DUMY WARMII

Jak nie teraz, to kiedy? Stomil - Wigry ZAPOWIEDŹ

Jak nie teraz, to kiedy? Stomil - Wigry ZAPOWIEDŹ

03/25/2016

W tym roku kalendarzowym “Duma Warmii” zgromadziła na swoim koncie zaledwie dwa oczka. Okazja to zdobycia 3 punktów już jutro! Na Stadionie przy al. Piłsudskiego 69a, Stomil Olsztyn zmierzy się z Wigrami Suwałki. Początek meczu w Wielką Sobotę (26 marca) o godzinie 12:00.

 

Wigry Suwałki po rozegranych do tej pory 22 ligowych spotkaniach zajmują w tabeli 1 ligi szesnaste miejsce z dorobkiem 22 punktów. Piłkarze prowadzeni przez  litewskiego trenera Donatasa Vencevičiusa odnotowali szczęść zwycięstw, cztery remisy i jedenaście porażek w tym sezonie. Najskuteczniejszym strzelcem drużyny z Suwałk jest Kamil Adamek, który pięć razy zapisał się na listę strzelców.

 

W minionej kolejce Wigry Suwałki podejmowały przed własną publicznością Arkę Gdynia. Spotkanie to zakończyło się wygraną Arki 1:0, a nasz najbliższy przeciwnik w tym meczu wystąpił w następującym składzie:

1. Karol Salik - 23. Jakub Bartkowski, 19. Maciej Wichtowski, 32. Martin Baran, 3. Artur Bogusz - 27. Mateusz Żebrowski (71, 24. Kamil Zapolnik), 11. Omar Santana, 18. Bartłomiej Kalinkowski (82, 10. Dawit Makaradze), 15. Damian Kądzior, 9. Miłosz Kozak (87, 14. Bartosz Biel) - 28. Kamil Adamek.

 

Trzymamy kciuki za “Dumę Warmii”!

 
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Stomil na facebooku

Stomil na twitterze

Stomil na youtube

sponsorzy główni
sponsor srebrny
sponsorzy złoci
sponsorzy biało-niebiescy

 


 
partner medyczny
sponsor techniczny
partnerzy medialni
partnerzy