OFICJALNY SERWIS

DUMY WARMII

Mecz "na szczycie" III ligi kobiet!

Mecz "na szczycie" III ligi kobiet!

04/16/2016

Kto wie czy nie najważniejszy mecz sezonu! Zawodniczki Stomilu Olsztyn już jutro (17 kwietnia) zagrają w Bartoszycach z  Victorią. Początek meczu o godzinie 12:00. 

Nie bez kozery mówi się, że spotkanie lidera z wiceliderem III ligi kobiet będzie w sporej mierze decydowało o tym, czy podopieczne Marka Maleszewskiego zbliżą się do awansu o szczebel wyżej.

Obie drużyny mają już po jednym rozegranym meczu w rundzie wiosennej. Stomilanki wygrały w Barczewie z Olimpią Olsztynek 4:0, a takim samym rezultatem zakończyło się spotkanie Victorii Bartoszyce z rezerwami KKP Stomilu Visacom Olsztyn.

Niepokonany w sezonie Stomil Olsztyn zajmuje obecnie pierwsze miejsce w III lidze kobiet z przewagą pięciu punktów nad Victorią Bartoszyce (2. lokata), tyle, że zawodniczki Daniela Chruściela mają o jeden mecz rozegrany mniej.

Najbliższe kolejki to pojedynki bartoszycko-olsztyńskie. Jutro z Victorią mecz gra pierwszy zespół Stomilu. Za tydzień natomiast z bartoszyckim zespołem zagra druga drużyna Marka Maleszewskiego. Dodatkowo w sobotę olsztynianki zmierzą się w lokalnych derby z rezerwami KKP Stomilu Visacom.

W pierwszym spotkaniu między lepsze okazały się Stomilanki. Czy w niedzielę również będą mogły świętować? 

 

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Stomil na facebooku

Stomil na twitterze

Stomil na youtube

sponsorzy główni
sponsor srebrny
sponsorzy złoci
sponsorzy biało-niebiescy

 


 
partner medyczny
sponsor techniczny
partnerzy medialni
partnerzy