OFICJALNY SERWIS

DUMY WARMII

KaZZo sponsorem wyjazdu redakcji stomilolsztyn.com do Płocka

KaZZo sponsorem wyjazdu redakcji stomilolsztyn.com do Płocka

04/28/2016

Firma KaZZo, sponsor złoty klubu, który ubiera piłkarzy i trenerów w stylowe garnitury, dodatkowo wsparł redakcję oficjalnego serwisu "Dumy Warmii" stomilolsztyn.com. Dziękujemy! 

Kilka słów od formy Kazzo: 

 

Firma zadebiutowała na rynku polskim w 1999 roku, szybko zyskując uznanie najbardziej wymagających klientów. KAZZO to marka skierowana do nowoczesnych niezależnych mężczyzn, ceniących sobie prestiż, wygodę oraz elegancki wygląd. Misją KAZZO jest stworzenie nowego wizerunku mężczyzny. Z myślą o tym proponujemy naszym wyjątkowym klientom szeroki asortyment wysokogatunkowych garniturów na każdą okazję, zgodnie z obowiązującymi trendami mody.

 

Tkaniny wykorzystywane do produkcji pochodzą od najlepszych producentów krajowych i światowych takich jak:  Cerrutto, Scabal, Puro Tessuto, Guabelo. Naturalne wełny oraz ich połączenia z kaszmirem, jedwabiem, lnem oraz włóknami sztucznymi gwarantują najwyższą jakość. Tkaniny zachwycają różnorodnością deseni, kolorystyką oraz ciekawymi splotami. Inspirują, gwarantując nienaganny smak i styl.

 

Doskonałe materiały, wyselekcjonowane podszewki, jak również czerpanie inspiracji od światowej klasy projektantów pozwalają na zaprojektowanie stroju odpowiedniego do określonych sytuacji: biznesowych narad, wieczornych spotkań, jak również wyjątkowych czy specjalnych okazji – szeroka oferta garniturów ślubnych i taliowanych.

 

Zapraszamy do sklepu firmy Kazzo (Olsztyn, ul. Grunwaldzka 2)  i na kazzo-garnitury.pl

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Stomil na facebooku

Stomil na twitterze

Stomil na youtube

sponsorzy główni
sponsor srebrny
sponsorzy złoci
sponsorzy biało-niebiescy

 


 
partner medyczny
sponsor techniczny
partnerzy medialni
partnerzy