OFICJALNY SERWIS

DUMY WARMII

Warmia po awans, Stomil po zwycięstwo

Warmia po awans, Stomil po zwycięstwo

05/06/2016

"Ze stadionu na Uranię" to wspólna akcja kibiców drużyn piłki nożnej i ręcznej z Olsztyna. I rzeczywiście, w sobotę fanów gier zespołowych czeka sporo atrakcji.

Każdy zainteresowany oboma dyscyplinami, nie będzie musiał wybierać, który mecz obejrzeć. Rozpoczęcie spotkań piłkarzy Stomilu i szczypiornistów Warmii zostało tak zaplanowane, aby widzowie zdołali bez problemów dostać się z jedno obiektu do drugiego.

Najpierw, o 15:30, Stomil grać będzie swój mecz z GKS-em Katowice. Biało-niebiescy czekają nadal na pierwsze zwycięstwo w tym roku wywalczone na boisku (trzy punkty zainkasowali za walkower z Dolcanem Ząbki).

O tym, że emocji nie zabraknie, można być pewnym. Wystarczy spojrzeć na tabelę I ligi. Obie ekipy zgromadziły po 40 punktów i sąsiadują ze sobą w tabeli (odpowiednio 7. i 6. miejsce).

Bez wątpienia gorąco będzie także w Uranii. Doskonale spisująca się w tym sezonie na zapleczu Superligi ekipa Giennadija Kamielina jest o dwa kroki od awansu do najwyższej klasy rozgrywkowej. Dwa mecze przed zakończeniem rozgrywek Warmiacy mają punkt przewagi nad wiceliderem, Meblami Elbląg i dwa oczka więcej, niż trzecie w rozgrywkach Wybrzeże Gdańsk.

O 18:00 pierwszy gwizdek meczu z zawsze wymagającą ekipą Pomezanii Malbork. Choć goście są na siódmym miejsc, to na pewno doping kibiców się przyda. A może ich być całkiem spora grupa, bowiem na ten mecz otwarta zostanie duża trybuna olsztyńskiej hali.

Sobotnie (7 maja), sportowe emocje w Olsztynie
* 15:30 Stomil-GKS Katowice, stadion przy al. Piłsudskiego 69a
* 18:00 Warmia-Pomezania Malbork, hala Urania, al. Piłsudskiego 44

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Stomil na facebooku

Stomil na twitterze

Stomil na youtube

sponsorzy główni
sponsor srebrny
sponsorzy złoci
sponsorzy biało-niebiescy

 


 
partner medyczny
sponsor techniczny
partnerzy medialni
partnerzy