OFICJALNY SERWIS

DUMY WARMII

Wszyscy czekają na upragnione zwycięstwo

Wszyscy czekają na upragnione zwycięstwo

05/20/2016

To będzie mecz o 6 punktów! Wiosną Stomil Olsztyn jeszcze nie wygrał, a zwycięstwo potrzebne jest "Dumie Warmii" aby mieć zapewnione utrzymanie w lidze. Okazję do zdobycia 3 punktów podopieczni Mirosława Jabłońskiego będą mieli już jutro (21 maja). Na wyjeździe zmierzą się z MKS-em Kluczbork. Początek meczu o 19:00. 

MKS Kluczbork to drużyna zajmująca obecnie 15. miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 35 punktów (9 zwycięstw, 8 remisów, 14 porażek). Nasz kolejny przeciwnik strzelił 33 goli, tracąc przy tym 58 bramek. Najskuteczniejszym strzelcem w drużynie z Kluczborka jest Maciej Kowalczyk, który siedem razy trafił do bramki rywala. 

W ostatniej kolejce drużyna MKS-u Kluczbork przegrała na wyjeździe z Drutex-Bytovią Bytów 2:1. W tym meczu nasz kolejny przeciwnik wystąpił w następującym składzie: 

1. Oskar Pogorzelec - 11. Adam Orłowicz, 18. Radosław Kursa, 26. Bartosz Brodziński, 7. Łukasz Uszalewski - 6. Michał Szewczyk, 10. Tomasz Swędrowski, 13. Marcin Nowacki (73, 8. Piotr Giel), 5. Rafał Niziołek (65, 9. Bartłomiej Olszewski; 86, 21. Kamil Kuczak), 20. Kamil Nitkiewicz - 19. Maciej Kowalczyk.

 

W ostatnim meczu pomiędzy Stomilem Olsztyn a MKS-em Kluczbork to "Duma Warmii" była górą, a mecz zakończył się wynikiem 1:0. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył z rzutu karnego Rafał Kujawa. 

 

Trzymamy kciuki za "Dumę Warmii"! 

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Stomil na facebooku

Stomil na twitterze

Stomil na youtube

sponsorzy główni
sponsor srebrny
sponsorzy złoci
sponsorzy biało-niebiescy

 


 
partner medyczny
sponsor techniczny
partnerzy medialni
partnerzy