OFICJALNY SERWIS

DUMY WARMII

Informacje dla kibiców przed meczem z Pogonią Siedlce

Informacje dla kibiców przed meczem z Pogonią Siedlce

05/28/2016

Kilka informacji przed jutrzejszym (niedziela, 29 maja) meczem z Pogonią Siedlce. Początek meczu na Stadionie przy al. Piłsudskiego w Olsztynie o godzinie 15:00. 

KASY BILETOWE ZOSTANĄ OTWARTE O GODZINIE 11:00! 

W dniu meczu obowiązują promocyjne ceny biletów!  Jednocześnie prosimy o przygotowanie odliczonych kwot. W kasie biletowej będzie można również kupić oficjalne proporczyki "Dumy Warmii"! 

 

Bilety w przedsprzedaży i w dzień meczu: 

1. Bilet normalny - 10 zł
2. Bilet ulgowy - 5 zł*
4. Bilet rodzinny:
- rodzic, opiekun prawny - 10 zł,
- dziecko od 7 do 15 roku życia -1 zł,
- dziecko do 6 roku - wstęp wolny.

*Ulga przysługuje: kobietom, młodzieży uczącej się, studentom za okazaniem legitymacji do ukończenia 25 roku życia oraz seniorom, czyli osobom w wieku 60+.

 

OSOBOM, KTÓRE JUŻ KUPIŁY BILETY NA TO SPOTKANIE RÓŻNICA ZOSTANIE ZWRÓCONA LUB ZAMIENIONA NA KOLEJNĄ WEJŚCIÓWKĘ DLA DOWOLNEJ OSOBY. KIBICÓW, KTÓRZY KUPILI BILETY ON-LINE PROSIMY O KONTAKT POD ADRESEM E-MAIL: BILETY@STOMILOLSZTYN.COM 

 

BRAMY STADIONU PRZED MECZEM ZOSTANĄ OTWARTE O GODZINIE 13:30

 

CHCĄC JESZCZE BARDZIEJ ZMOBILIZOWAĆ DO WALKI NASZYCH PIŁKARZY, PROPONUJEMY WAM, DRODZY KIBICE, DARMOWE MALOWANIE TWARZY W BARWACH KLUBOWYCH, KTÓRE NA JUTRZEJSZY ZAPEWNI NAM FIRMA BIZNESSHOW. ANIMATORKI BĘDĄ NA WAS CZEKAĆ W POBLIŻU SEKTORA 4.

W PRZERWIE MECZU CIESZĄCY SIĘ NIESŁABNĄCĄ POPULARNOŚCIĄ KONKURS RZUTÓW KARNYCH DLA KIBICÓW! NAGRODY UFUNDUJE SOCIOS STOMIL! 

 
UWAGA! Przypominamy: 
 
Zgodnie z art. 15 ust. 5 ustawy z dnia 20 marca 2009 roku o bezpieczeństwie imprez masowych
5. Bilet wstępu na mecz piłki nożnej lub inny dokument uprawniający do przebywania na nim jest ważny wraz z dokumentem potwierdzającym tożsamość.
 
art 20 ust 1 pkt 2 oraz 3 powyższej ustawy
Art. 20. 1. Służby porządkowe i informacyjne są uprawnione do:
2) legitymowania osób w celu ustalenia ich tożsamości;
3) przeglądania zawartości bagaży i odzieży osób w przypadku podejrzenia, że osoby te wnoszą lub posiadają przedmioty, o których mowa w art. 8 ust. 2
 
2. Zabrania się wnoszenia na imprezę masową i posiadania przez osoby w niej uczestniczące broni lub innych niebezpiecznych przedmiotów, materiałów wybuchowych, wyrobów pirotechnicznych, materiałów pożarowo niebezpiecznych, napojów alkoholowych, środków odurzających lub substancji psychotropowych, z zastrzeżeniem art. 8a.

 

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Stomil na facebooku

Stomil na twitterze

Stomil na youtube

sponsorzy główni
sponsor srebrny
sponsorzy złoci
sponsorzy biało-niebiescy

 


 
partner medyczny
sponsor techniczny
partnerzy medialni
partnerzy