OFICJALNY SERWIS

DUMY WARMII

Chojniczanka pokonana! 3 punkty zostają w Olsztynie!

09/06/2015

"Duma Warmii" w 7. kolejce I Ligi pokonała przed własną publicznością Chojniczankę Chojnice 2:0. Bramki dla Stomilu strzelili Michał Trzeciakiewicz i Tomasz Wełna.

Michał Trzeciakiewicz pokonał bramkarza gości w 30. minucie. Wynik w 61. minucie podwyższył Tomasz Wełna.

Stomil: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 87. Arkadiusz Czarnecki, 3. Rafał Remisz, 4. Jarosław Ratajczak - 11. Karol Żwir, 7. Paweł Głowacki, 5. Grzegorz Lech, 10. Irakli Meschia (67, 22. Tsubasa Nishi), 12. Michał Trzeciakiewicz (58, 27. Tomasz Wełna) - 88. Rafał Kujawa (90, 77. Paweł Łukasik).

Chojniczanka: 12. Dominik Hładun - 21. Łukasz Kosakiewicz, 2. Marcin Biernat (65, 14. Dragan Jelič), 4. Piotr Kieruzel, 6. Przemysław Pietruszka - 7. Rafał Grzelak, 5. Paweł Zawistowski, 27. Radosław Bartoszewicz, 10. Andrzej Rybski (55, 11. Paul Grischok), 8. Maciej Rogalski (77, 19. Bartłomiej Niedziela) - 17. Tomasz Mikołajczak.

żółte kartki: Meschia, Wełna - Kosakiewicz, Grzelak.
czerwona kartka: Tomasz Wełna (66. minuta, Stomil, za drugą żółtą).

sędziował: Mariusz Korpalski (Toruń).