OFICJALNY SERWIS

DUMY WARMII

Informacje dla kibiców przed meczem z Ruchem Chorzów!

Informacje dla kibiców przed meczem z Ruchem Chorzów!

08/11/2016

Kilka informacji przed dzisiejszym (czwartek, 11 sierpnia) meczem pucharowym z Ruchem Chorzów. Początek meczu na Stadionie przy al. Piłsudskiego w Olsztynie o godzinie 19:45. 

W porównaniu do lat ubiegłych wejście na teren imprezy masowej znajduje się na wysokości "Restauracji Stadion". .  

 

BRAMY STADIONU PRZED MECZEM ZOSTANĄ OTWARTE O GODZINIE 18:15. prosimy o wcześniejsze przyjście na stadion w celu sprawnego wejścia! 

Zapraszamy wspólnie z Socios Stomil na stadion chwilę wcześniej, o godzinie 19:30 zaprezentowana zostanie nowa maskotka klubowa, która zostanie uszyta z waszych wpłat i darowizn, które zebrało Socios. 

W PRZERWIE MECZU CIESZĄCY SIĘ NIESŁABNĄCĄ POPULARNOŚCIĄ KONKURS RZUTÓW KARNYCH DLA KIBICÓW! NAGRODY UFUNDUJE SOCIOS STOMIL! 

 
UWAGA! Przypominamy: 
 
Zgodnie z art. 15 ust. 5 ustawy z dnia 20 marca 2009 roku o bezpieczeństwie imprez masowych
5. Bilet wstępu na mecz piłki nożnej lub inny dokument uprawniający do przebywania na nim jest ważny wraz z dokumentem potwierdzającym tożsamość.
 
art 20 ust 1 pkt 2 oraz 3 powyższej ustawy
Art. 20. 1. Służby porządkowe i informacyjne są uprawnione do:
2) legitymowania osób w celu ustalenia ich tożsamości;
3) przeglądania zawartości bagaży i odzieży osób w przypadku podejrzenia, że osoby te wnoszą lub posiadają przedmioty, o których mowa w art. 8 ust. 2
 
2. Zabrania się wnoszenia na imprezę masową i posiadania przez osoby w niej uczestniczące broni lub innych niebezpiecznych przedmiotów, materiałów wybuchowych, wyrobów pirotechnicznych, materiałów pożarowo niebezpiecznych, napojów alkoholowych, środków odurzających lub substancji psychotropowych, z zastrzeżeniem art. 8a.
 

 

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Stomil na facebooku

Stomil na twitterze

Stomil na youtube

sponsorzy główni
sponsor srebrny
sponsorzy złoci
sponsorzy biało-niebiescy

 


 
partner medyczny
sponsor techniczny
partnerzy medialni
partnerzy