OFICJALNY SERWIS

DUMY WARMII

Tylko remis z Wisłą Puławy

09/03/2016

W 7. kolejce 1 ligi Stomil Olsztyn zremisował na wyjeździe 1:1 (0:0) z Wisłą Puławy. Bramkę dla "Dumy Warmii" zdobył w 79 minucie spotkania strzelił Rafał Kujawa.

Wisła Puławy 1-1 Stomil Olsztyn

Sylwester Patejuk 75 - Rafał Kujawa 79

Wisła: 12. Nazar Peńkoweć - 39. Sebastian Duda, 13. Michał Budzyński, 3. Klimas Gusočenko, 17. Iwan Łytwyniuk - 9. Sylwester Patejuk (89, 25. Konrad Szczotka), 97. Adrian Popiołek, 20. Arkadiusz Maksymiuk, 18. Piotr Darmochwał (59, 23. Mateusz Olszak), 8. Dawid Pożak (74, 16. Tomasz Sedlewski) - 11. Konrad Nowak.

Stomil: 13. Michał Leszczyński - 93. Igor Biedrzycki (60, 3. Marcel Ziemann), 31. Tomasz Wełnicki, 87. Arkadiusz Czarnecki, 4. Jarosław Ratajczak, 23. Patryk Kun, 21. Łukasz Jegliński (78, 10. Krzysztof Szewczyk), 97. Wiktor Biedrzycki, 5. Grzegorz Lech, 14. Tsubasa Nishi - 88. Rafał Kujawa.

żółte kartki: Sedlewski - I.Biedrzycki, Czarnecki, W.Biedrzycki.

sędziował: Marek Opaliński (Legnica).
widzów: 2107.

W 54. minucie Rafał Kujawa (Stomil) nie wykorzystał rzutu karnego (Nazar Peńkoweć obronił).