OFICJALNY SERWIS

DUMY WARMII

II liga: Trudny rywal przyjeżdża do Olsztyna. Stomil Olsztyn SA - KS Teresin, zapowiedź

II liga: Trudny rywal przyjeżdża do Olsztyna. Stomil Olsztyn SA - KS Teresin, zapowiedź

10/22/2016

Jutro (23.10) o godz. 11:00, piłkarki Stomilu Olsztyn rozegrają kolejny mecz w II lidze. Tym razem, na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Żytniej 71, "biało-niebieskie" zagrają z KS Teresin.

KS Teresin to sąsiad Stomilu w ligowej tabeli. Zawodniczki z Teresina mają po sześciu rozegranych kolejkach 13 punktów (4 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka). Bilans bramkowy naszego jutrzejszego rywala to 10 zdobytych i tylko 2 stracone bramki. W ostatniej kolejce piłkarki Stomilu, które reprezentowały Warmię i Mazury w meczu kadry przeciw Kujawsko-Pomorskiemu ZPN, nie rozegrały swojego meczu z PKS Piastovią Piastów, które przełożone zostało na końcówkę listopada. Również wolne miały piłkarki z Teresina, które w ostatniej rundzie spotkań nie zagrały z Fortami Piątnica. Jutrzejsze spotkanie będzie więc meczem walki o punkty po tygodniu ligowej przerwy.

Zawodniczkom "Dumy Warmii" życzymy powodzenia w grze o ligowe punkty! 

 

zdj. główne: W ostatnim trudnym ligowym spotkaniu w Tomaszowie Maz., piłkarki Stomilu zremisowały 1:1 po golu w doliczonym czasie gry / fot. Paweł Piekutowski / sport.egit.pl

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Stomil na facebooku

Stomil na twitterze

Stomil na youtube

sponsorzy główni
sponsor srebrny
sponsorzy złoci
sponsorzy biało-niebiescy

 


 
partner medyczny
sponsor techniczny
partnerzy medialni
partnerzy