OFICJALNY SERWIS

DUMY WARMII

WU-15: Polska ponownie lepsza od Czech! Grała Anaida Shahbazyan!

10/27/2016

Reprezentacja kobiet do lat 15 po raz drugi pokonała kadrę Czech. Tym razem "biało-czerwone" wygrały 1:0, a zwycięską bramkę w drugiej połowie meczu zdobyła Kinga Kozak.

W meczu zagrała również Anaida Shahbazyan. Nasza zawodniczka wyszła w podstawowym składzie i rozegrała 40 minut.

Polska – Czechy 1:0 (0:0)
bramka: 56' - Kinga Kozak

Polska: Marta Kaźmierczak, Klaudia Homa, Oliwia Silny, Zofia Buszewska (52' - Wiktoria Zieniewicz), Zuzanna Radochońska (65' - Paulina Oleksiak), Alicja Piechocka,  Adriana Achcińska (52' - Alicja Sokołowska), Alicja Bijak (72' - Dorota Hałatek), Maria Jakubowska (41' - Kinga Kozak), Paulina Tomasiak, Anaida Shahbazyan (41' - Maria Wrzesińska)

zdj. główne: Kadra WU-15 Kobiet tuż przed meczem z Czeszkami / fot. Paula Duda / laczynaspilka.pl