OFICJALNY SERWIS

DUMY WARMII

II liga: Stomil remisuje w Zgierzu!

10/29/2016

Piłkarki Stomilu Olsztyn SA zremisowały 1:1 (0:1) z UMKS-em Zgierz w wyjazdowym meczu 9. kolejki II ligi kobiet. Dla gospodarzy, jeszcze przed przerwą z rzutu karnego, bramkę zdobyła Patrycja Marciniak. W drugiej połowie wyrównała Daria Augustyniak!

UMKS Zgierz - Stomil Olsztyn SA 1:1 (1:0)
bramki: 39' Patrycja Marciniak (k.) - 65' Daria Augustyniak
żółte kartki:Anna Pioruńska - Agnieszka Brzozowska-Stańczyk

Składy:

UMKS Zgierz: 1. Joanna Nazar - 14. Dominika Kotus (60' - 8. Natalia Czerbiniak), 5. Paulina Kucina (65' - 7. Klaudia Rosiak), 17. Martyna Makowska, 33. Patrycja Marciniak, 23. Martyna Martyka, 15. Magdalena Pacler, 4. Anna Pioruńska (85' - 20. Izabela Pieprzowska), 3. Klaudia Pręciuk (79' - 3. Patrycja Pełka), 6. Dagmara Suskiewicz, 13. Agnieszka Walak.

Stomil Olsztyn SA: 81. Aleksandra Jarocka (76' - 40. Michalina Zych) - 7. Daria Waszczuk (88' - 30. Aleksandra Chudzik), 25. Paulina Kowalska (83' - 35. Wiktoria Fidurska), 14. Oliwia Wilczewska (76' - 16. Urszula Komosińska), 8. Daria Kutrasiewicz, 20. Anaida Shahbazyan (76' - 9. Oliwia Cwalińska), 10. Adrianna Rosiak (k.), 5. Aleksandra Duda, 13. Natalia Lenard, 18. Paula Zawistowska (76' - 17. Aleksandra Folga), 6. Daria Augustyniak (68' - 11. Agnieszka Brzozowska-Stańczyk).

zdj. główne: kadr z dzisiejszego meczu / stomilolsztyn.com