OFICJALNY SERWIS

DUMY WARMII

Niedziela w Olsztynie pod znakiem piłki nożnej kobiet!

Niedziela w Olsztynie pod znakiem piłki nożnej kobiet!

11/05/2016

Jutro (06.11) zapraszamy wszystkich na boisko ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Żytniej 71 w Olsztynie, gdzie dwa zespoły Stomilu rozegrają swoje ligowe spotkania! O godz. 11:00 II-ligowy Stomil Olsztyn SA zagra z UKS Ząbkovią Ząbki, a o godz. 15:00 Stomil II Olsztyn SA, w ramach meczu III ligi kobiet, zmierzy się z KKP Stomil II Visacom Olsztyn.

O godz. 11:00 piłkarki II-ligowego Stomilu Olsztyn zagrają z aktualnym liderem tabeli - UKS-em Ząbkovią Ząbki. Ząbkovia po rozegraniu dziewięciu kolejek ma na swoim koncie 18 punktów (5 zwycięstw, 3 remisy i 1 porażka), a ich bilans bramkowy wynosi 23 zdobyte i 9 straconych goli. Najskuteczniejszymi zawodniczkami w barwach drużyny z Ząbek są Anna Rudy (6 goli) oraz Iga Kowalczyk i Magdalena Lesińska (obie po 5 bramek). 

O godz. 15:00 III-ligowy Stomil II Olsztyn zmierzy się z miejscowym rywalem - KKP Stomil II Visacom Olsztyn. Jutrzejszy przeciwnik Stomilu II to absolutny lider tabeli III ligi. Piłkarki KKP Stomilu II Visacom rozegrały 7 ligowych spotkań, z których wszystkie wygrały, a ich bilans bramkowy w lidze to 36 zdobytych i 2 stracone bramki. Liderkami klasyfikacji strzelczyń w zespole KKP II są Sandra Bukowska (8 bramek) i Ewa Biedrzycka (7 goli). 

Piłkarkom Stomilu Olsztyn SA życzymy powodzenia w ligowych meczach! 

 

zdj. główne: stomilolsztyn.com

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Stomil na facebooku

Stomil na twitterze

Stomil na youtube

sponsorzy główni
sponsor srebrny
sponsorzy złoci
sponsorzy biało-niebiescy

 


 
partner medyczny
sponsor techniczny
partnerzy medialni
partnerzy