OFICJALNY SERWIS

DUMY WARMII

Towarzyska przegrana z zawodnikami Stomilu Olsztyn

02/25/2017

Wczoraj piłkarki Stomilu Olsztyn rozegrały kolejną grę kontrolną. Tym razem przeciwnikami była męska drużyna Stomilu Olsztyn z rocznika 2002, którą prowadzi trener Radosław Wenta. "Biało-niebieskie" przegrały w tym meczu 0:5.

Spotkanie odbyło się w ramach jednostki treningowej, którą w tym samym czasie obie grupy odbywają na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Żytniej 71. Mecz podzielony był na tercje 3 x 30 minut.

Stomil Olsztyn SA (2002 M) - Stomil Olsztyn SA (K) 5:0 (2:0,1:0, 2:0)

Stomil Olsztyn SA (K): I tercja: Aleksandra Jarocka - Ewelina Pliszka, Daria Waszczuk, Oliwia Wilczewska, Wiktoria Konopka - Wiktoria Fidurska, Adrianna Rosiak, Aleksandra Duda, Anaida Shahbazyan - Paula Zawistowska, Agnieszka Brzozowska-Stańczyk.

II tercja: Aleksandra Błocka - Natalia Lenard (45' - Roksana Uszczewska), Patrycja Krzywonos, Urszula Komosińska, Julia Tomczyk - Wiktoria Fidurska (45' - Aleksandra Duda), Kinga Cisz, Klaudia Lenard, Oliwia Cwalińska - Dominika Furgała, Paula Zawistowska (45' - Agnieszka Brzozowska-Stańczyk).

III tercja: Aleksandra Błocka (75' - Aleksandra Jarocka) - Kinga Walewacz, Natalia Goszka, Aneta Wasilewska, Wiktoria Konopka (75' - Ewelina Pliszka) - Aleksandra Zagórska, Adrianna Rosiak (75' - Aleksandra Duda), Katarzyna Nowakowska, Iga Machulska - Oliwia Wąsowska, Wiktoria Chaber.