OFICJALNY SERWIS

DUMY WARMII

Konferencja prasowa po meczu Pogoń Siedlce - Stomil Olsztyn

Konferencja prasowa po meczu Pogoń Siedlce - Stomil Olsztyn

10/02/2016

Zapis konferencji prasowej z udziałem obu trenerów po meczu 11. kolejki 1 ligi pomiędzy Pogonią Siedlce a Stomilem Olsztyn 

Adam Łopatko, trener Stomilu:
 
- Składam gratulacje na ręce mojego kolegi Darka. Było widać jego pracę z tym zespołem. Drużyna gra już któryś sezon w I lidze i widać, że trener potrafi ten zespół zmobilizować; nastawić do agresywnego odbioru piłki, do dobrej kontry i to się okazało dzisiaj skuteczne. Na pewno mamy drobny niedosyt, bowiem mecz był zdecydowanie na remis i nikt tutaj większych pretensji by nie miał. Zabrakło jakości w przodzie i to było na pewno widać. W pierwszej części gry nacięliśmy się na dwie-trzy kontry, do których nie powinniśmy dopuścić. Tak na marginesie: jeżeli są tutaj ludzie z Olsztyna to niech się przejdą i zobaczą, jak powinna wyglądać baza treningowa i w jakich warunkach można pracować. Można tutaj trenować dwa razy dziennie, można trenować w formacjach i indywidualnie. My takich warunków nie mamy. Może to mnie nie usprawiedliwia, że przegraliśmy mecz tylko warto by było też coś w naszym pięknym mieście Olsztynie zmienić.
 
Dariusz Banasik, trener Pogoni Siedlce:
 
- Dziękuję trenerowi Adamowi za gratulacje. To my dziś byliśmy lepsi, to my wygraliśmy. Chciałbym podkreślić, że graliśmy z dobrym przeciwnikiem. Przeciwnikiem, który gdyby nie miał odjętych trzech punktów byłby w górze tabeli. To było dziś na boisku widoczne. Pierwsza połowa, z mojej perspektywy, odbyła się zdecydowanie ze wskazaniem na nas. Widać, że zespół z Olsztyna była nastawiony na kontry. Szkoda, że już w pierwszej części gry nie padła dla nas żadna bramka. W drugiej połowie oddaliśmy w pewnym momencie inicjatywę. Dzięki jednak bramce Wrzesińskiego po jednej z kontr zdobyliśmy trzy punkty. Tak jak się spodziewałem, graliśmy z bardzo trudnym, poukładanym przeciwnikiem. Był to taki trochę mecz na remis, ale ze wskazaniem na nas, bowiem byliśmy o jedną bramkę lepsi. Gratulacje dla całego zespołu. Ja też zawodnikom powtarzałem i na treningach, i po treningach, że widać, iż jest bardzo duże zaangażowanie i bardzo dobrze pracują. Poświęcają się dla zespołu i na efekty nie trzeba będzie długo czekać. Wygraliśmy kolejny mecz u siebie i tak, jak to mówiłem na ostatniej konferencji, żeby ta twierdza w Siedlcach była jak najdłużej.
 
zdjęcie główne, fot: Emil Marecki 
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Stomil na facebooku

Stomil na twitterze

Stomil na youtube

sponsorzy główni
sponsor srebrny
sponsorzy złoci
sponsorzy biało-niebiescy

 


 
partner medyczny
sponsor techniczny
partnerzy medialni
partnerzy