OFICJALNY SERWIS

DUMY WARMII

Strzelcy II ligi kobiet

NAJLEPSI STRZELCY II LIGI KOBIET
L. P. IMIĘ I NAZWISKO KLUB BRAMKI  
  Beata Cabaj PKS Piastovia Piastów 13  
  Daria Dąbrowska MUKS Tomaszów Maz. 13  
  Paulina Borysowska MUKS Tomaszów Maz. 12  
  Małgorzata Lesińska UKS Ząbkovia Ząbki 12  
  Paulina Pokraśniewicz UKS Loczki Wyszków 12  
  Paula Zawistowska Stomil Olsztyn SA 12  
  Iga Kowalczyk UKS Ząbkovia Ząbki 10  
  Daria Augustyniak Stomil Olsztyn SA 7  
  Paulina Kucina UMKS Zgierz 7  
  Katarzyna Rojek KS Teresin 7  
  Anna Rudy UKS Ząbkovia Ząbki 7  
  Joanna Tomczak FK Jantar Ostrołęka 7  
  Aleksandra Jasnowska MUKS Tomaszów Maz. 6  
  Agnieszka Rybicka KU-AZS UW 6  
  Monika Ziółkowska KS Teresin 6  
  Magdalena Górecka UKS Ząbkovia Ząbki 5  
  Beata Majewska FK Jantar Ostrołęka 5  
  Mariola Witoń MUKS Tomaszów Maz. 5  
  Natalia Chimkowska UKS Loczki Wyszków 4  
  Dominika Kotus UMKS Zgierz 4  
  Magdalena Kuch UKS Ząbkovia Ząbki 4  
  Natalia Lenard Stomil Olsztyn SA 4  
  Justyna Macko GKS Forty Piątnica 4  
  Anna Piotrowska GKS Forty Piątnica 4  
  Aleksandra Wójciak MUKS Tomaszów Maz. 4  
  Katarzyna Borowiec ŁKP Kolejarz Łódź 3  
  Agnieszka Brzozowska-Stańczyk Stomil Olsztyn SA 3  
  Anna Grudzińska PKS Piastovia Piastów 3  
  Katherine Jandura-Cessna Helios Białystok 3  
  Marlena Kalisz Helios Białystok 3  
  Sylwia Padiasek KU-AZS UW 3  
  Klaudia Płoska FK Jantar Ostrołęka 3  
  Anaida Shahbazyan Stomil Olsztyn SA 3  
  Urszula Sieńko KU-AZS UW 3  
  Marlena Smolińska KU-AZS UW 3  
  Dagmara Suskiewicz UMKS Zgierz 3  
  Kamila Bonisławska UKS Loczki Wyszków  2  
  Aleksandra Bordziakowska PKS Piastovia Piastów 2  
  Elżbieta Buk MUKS Tomaszów Maz. 2  
  Natalia Czerbniak UMKS Zgierz 2  
  Aleksandra Galarska FK Jantar Ostrołęka 2  
  Marlena Jaroszewska MUKS Tomaszów Maz. 2  
  Aleksandra Kozłowska KS Teresin 2  
  Diana Maciaszczyk MUKS Tomaszów Maz. 2  
  Weronika Malinowska GKS Forty Piątnica 2  
  Adrianna Michalak FK Jantar Ostrołęka 2  
  Dorota Mitrus PKS Piastovia Piastów 2  
  Karolina Pokraśniewicz UKS Loczki Wyszków 2  
  Adrianna Rosiak Stomil Olsztyn SA 2  
  Klaudia Rosiak UMKS Zgierz 2  
  Marta Walczak KU-AZS UW 2  
  Daria Waszczuk Stomil Olsztyn SA 2  
  Katarzyna Włodarczyk KU-AZS UW 2  
  Karolina Wojdałowicz Helios Białystok 2  
  Karolina Andruszewska UKS Ząbkovia Ząbki 2  
  Wioletta Banaszek KS Teresin 1  
  Klaudia Bąbel ŁKP Kolejarz Łódź 1  
  Magdalena Burska ŁKP Kolejarz Łódź 1  
  Kinga Cisz Stomil Olsztyn SA 1  
  Katarzyna Ciuchnicka GKS Forty Piątnica 1  
  Aleksandra Duda Stomil Olsztyn SA 1  
  Karolina Frąntczak UKS Loczki Wyszków 1  
  Dominika Jermacz GKS Forty Piątnica 1  
  Helena Jethon KS Teresin 1  
  Małgorzata Jezierska Helios Białystok 1  
  Anita Kaczmarczyk UKS Loczki Wyszków 1  
  Elżbieta Kluszczyńska ŁKP Kolejarz Łódź 1  
  Martyna Kopeć Helios Białystok 1  
  Wiktoria Kupiecka GKS Forty Piątnica 1  
  Anna Lepa UKS Ząbkovia Ząbki 1  
  Patrycja Marciniak UMKS Zgierz 1  
  Ewelina Milewska FK Jantar Ostrołęka 1  
  Paulina Należyta PKS Piastovia Piastów 1  
  Aleksandra Nowakowska KS Teresin 1  
  Patrycja Pełka UMKS Zgierz 1  
  Gabriela Piszczatowska GKS Forty Piątnica 1  
  Julia Przybyłkowicz KU-AZS UW 1  
  Wioleta Reszka PKS Piastovia Piastów 1  
  Martyna Rozparzyńska KS Teresin 1  
  Joanna Sieczkarek MUKS Tomaszów Maz. 1  
  Karolina Skrzypczyk KU-AZS UW 1  
  Natalia Szewczyk KS Teresin 1  
  Katarzyna Szkop PKS Piastovia Piastów 1  
  Julita Torzewska ŁKP Kolejarz Łódź 1  
  Klaudia Tuszyńska UKS Ząbkovia Ząbki 1  
  Agnieszka Walak UMKS Zgierz 1  
  Monika Wasil PKS Piastovia Piastów 1  
  Aneta Wasilewska Stomil Olsztyn SA 1  
  Patrycja Wiśniewska KS Teresin 1  
  Mariola Witoń MUKS Tomaszów Maz 1  
  Natalia Wykowska GKS Forty Piątnica 1  
  Julita Ziółkowska MUKS Tomaszów Maz. 1  
  Katarzyna Żak KS Teresin 1  


NAJLEPSI STRZELCY STOMILU OLSZTYN 
L. P. IMIĘ I NAZWISKO BRAMKI  
1. Paula Zawistowska 12  
2. Daria Augustyniak 7  
3. Natalia Lenard 4  
4.  Agnieszka Brzozowska-Stańczyk 3  
4. Anaida Shahbazyan 3  
4. Adrianna Rosiak 2  
5. Daria Waszczuk 2  
6. Kinga Cisz 1  
6. Aleksandra Duda 1  
6. Aneta Wasilewska 1  

 

Stomil na facebooku

Stomil na twitterze

Stomil na youtube

sponsorzy główni
sponsor srebrny
sponsorzy złoci
sponsorzy biało-niebiescy

 


 
partner medyczny
sponsor techniczny
partnerzy medialni
partnerzy