OFICJALNY SERWIS

DUMY WARMII

Strzelcy III ligi kobiet

TOP III LIGI KOBIET
L. P. IMIĘ I NAZWISKO KLUB BRAMKI  
1. Agnieszka Krauze MBKS Victoria Bartoszyce  13  
2. Ewa Biedrzycka KKP Stomilanki II Olsztyn 10  
3. Sandra Bukowska KKP Stomilanki II Olsztyn 9  
3. Karolina Kozłowska MKS MOSiR Kętrzyn 9  
4. Zuzanna Zbrzeska GKS LZS Wikielec 8  
5. Daria Augustyniak Stomil II Olsztyn SA 6  
6. Roksana Bubrowska KKP Stomilanki II Olsztyn 5  
7. Sandra Gonciarz KKP Stomilanki II Olsztyn 4  
7. Paulina Wielgosz ZKS Olimpia Elbląg 4  
7. Ewelina Wiśniewska ZKS Olimpia Elbląg 4  
8. Dominika Cichowska KKP Stomilanki II Olsztyn 3  
8. Aleksandra Folga Stomil II Olsztyn SA 3  
8. Małgorzata Jastrzębska MKS MOSiR Kętrzyn 3  
8. Julia Klonowska KKP Stomilanki II Olsztyn 3  
8. Aleksnadra Lis MBKS Victoria Bartoszyce 3  
8. Katarzyna Łazarczyk Stomil II Olsztyn SA 3  
8. Katarzyna Oleksik MBKS Victoria Bartoszyce 3  
8. Nikola Przytuła KKP Stomilanki II Olsztyn 3  
8. Alicja Wiktor GKS LZS Wikielec 3  
9. Iwona Abramczyk KKP Stomilanki II Olsztyn 2  
9. Ewelina Balcewicz KKP Stomilanki II Olsztyn 2  
9. Katarzyna Broda MBKS Victoria Bartoszyce 2  
9. Aleksandra Chudzik Stomil II Olsztyn SA  2  
9. Sandra Cyglicka GKS LZS Wikielec 2  
9. Daniela Czerwińska MBKS Victoria Bartoszyce 2  
9. Aleksandra Duda Stomil II Olsztyn SA 2  
9. Wiktoria Fidurska Stomil II Olsztyn SA 2  
9. Sandra Gieros KKP Stomilanki II Olsztyn 2  
9. Katarzyna Grzesik KKP Stomilanki II Olsztyn 2  
9. Magdalena Harkot MKS MOSiR Kętrzyn 2  
9. Maria Olszewik Stomil II Olsztyn SA 2  
9. Dorota Proch ZKS Olimpia Elbląg 2  
9. Adrianna Rosiak Stomil II Olsztyn SA 2  
9. Katarzyna Witkowska KKP Stomilanki II Olsztyn 2  
10. Wiktoria Błażuk MKS MOSiR Kętrzyn 1  
10. Dominika Chmielewska MBKS Victoria Bartoszyce 1  
10. Aleksandra Chodań Stomil II Olsztyn SA 1  
10. Oliwia Cwalińska Stomil II Olsztyn SA 1  
10. Julia Dziewanowska ZKS Olimpia Elbląg 1  
10. Wiktoria Gleba Stomil II Olsztyn SA 1  
10. Natalia Goszka Stomil II Olsztyn SA 1  
10. Malwina Grabias MKS MOSiR Kętrzyn 1  
10. Monika Gralewska GKS LZS Wikielec 1  
10. Kaja Grzelka Stomil II Olsztyn SA 1  
10. Barbara Jankowska KKP Stomilanki II Olsztyn 1  
10. Agata Kutnik KKP Stomilanki II Olsztyn 1  
10. Wiktoria Łukasik KKP Stomilanki II Olsztyn 1  
10. Martyna Matusiak MBKS Victoria Bartoszyce 1  
10. Pamela Michalec ZKS Olimpia Elbląg 1  
10. Zuzanna Michałowska MBKS Victoria Bartoszyce  1  
10. Aleksandra Penk KKP Stomilanki II Olsztyn 1  
10. Małgorzata Piotrak KKP Stomilanki II Olsztyn 1  
10. Patrycja Rutkowska GKS LZS Wikielec 1  
10. Weronika Sasinowska MKS MOSiR Kętrzyn 1  
10. Małgorzata Tońska MKS MOSiR Kętrzyn 1  
10. Oliwia Wąsowska Stomil II Olsztyn SA 1  
10. Klaudia Wesołowska GKS LZS Wikielec 1  
10. Justyna Zabłotna GKS LZS Wikielec 1  
10. Izabela Zaduszko MKS MOSiR Kętrzyn 1  

 

NAJLEPSI STRZELCY STOMILU II OLSZTYN 

L. P. IMIĘ I NAZWISKO BRAMKI  
1. Daria Augustyniak 6  
2. Aleksandra Folga 3  
2. Katarzyna Łazarczyk 3  
3.  Aleksandra Chudzik 2  
3. Aleksandra Duda 2  
3. Wiktoria Fidurska 2  
3. Maria Olszewik 2  
3. Adrianna Rosiak 2  
4. Aleksandra Chodań 1  
4. Oliwia Cwalińska 1  
4. Wiktoria Gleba 1  
4. Natalia Goszka 1  
4. Kaja Grzelka 1  
4. Oliwia Wąsowska 1  

 

Stomil na facebooku

Stomil na twitterze

Stomil na youtube

sponsorzy główni
sponsor srebrny
sponsorzy złoci
sponsorzy biało-niebiescy

 


 
partner medyczny
sponsor techniczny
partnerzy medialni
partnerzy