OFICJALNY SERWIS

DUMY WARMII

Terminarz IV ligi

1. kolejka (08-09 sierpnia 2015)
Śniardwy Orzysz Mamry Giżycko 5:1 09.08.2015 17:00
Tęcza Biskupiec Pisa Barczewo 5:0 08.08.2015 16:00
Unia Susz Motor Lubawa 0:1 08.08.2015 15:00
Orzeł Janowiec Kościelny Omulew Wielbark 1:1 09.08.2015 16:00
Błękitni Orneta Polonia Pasłęk 0:0 08.08.2015 16:00
Mrągowia Mrągowo Start Kozłowo 0:2 08.08.2015 16:00
Zatoka Braniewo Warmiak Łukta 3:0 08.08.2015 17:00
Stomil II Olsztyn DKS Dobre Miasto 6:0 09.08.2015 16:00

 

2. kolejka (12 sierpnia 2015)
Warmiak Łukta Stomil II Olsztyn 3:1 12.08.2015 16:30
Start Kozłowo Zatoka Braniewo 2:1 12.08.2015 17:00
Polonia Pasłęk Mrągowia Mrągowo 2:0 12.08.2015 17:00
Omulew Wielbark Błękitni Orneta 1:0 12.08.2015 17:00
Motor Lubawa Orzeł Janowiec Kościelny 4:1 12.08.2015 17:00
Pisa Barczewo Unia Susz 0:0 12.08.2015 17:00
GKS Katowice Zagłębie Sosnowiec 0:1 12.08.2015 17:00
Śniardwy Orzysz Tęcza Biskupiec 3:2 12.08.2015 17:00
DKS Dobre Miasto Mamry Giżycko 0:4 12.08.2015 17:00

 

3. kolejka (15-16 sierpnia 2015)
Tęcza Biskupiec Mamry Giżycko 3:3 15.08.2015 16:00
Unia Susz Śniardwy Orzysz 2:0 15.08.2015 17:00
Orzeł Janowiec Kościelny Pisa Barczewo 1:1 16.08.2015 16:00
Błękitni Orneta Motor Lubawa 1:0 15.08.2015 16:00
Mrągowia Mrągowo Omulew Wielbark 2:1 15.08.2015 16:00
Stomil II Olsztyn Start Kozłowo 4:1 16.08.2015 16:00
DKS Dobre Miasto Warmiak Łukta 2:4 15.08.2015 17:00
Polonia Pasłęk Zatoka Braniewo 1:2 16.08.2015 17:00

 

4. kolejka (22-23 sierpnia 2015)
Start Kozłowo DKS Dobre Miasto 1:0 22.08.2015 16:00
Polonia Pasłęk Stomil II Olsztyn 1:1 22.08.2015 17:00
Omulew Wielbark Zatoka Braniewo 2:1 23.08.2015 16:00
Motor Lubawa Mrągowia Mrągowo 1:1 22.08.2015 17:00
Pisa Barczewo Błękitni Orneta 0:1 23.08.2015 17:00
Śniardwy Orzysz Orzeł Janowiec Kościelny 5:2 22.08.2015 17:00
Tęcza Biskupiec Unia Susz 1:2 22.08.2015 16:00
Warmiak Łukta Mamry Giżycko 0:1 22.08.2015 16:00


5. kolejka (26 sierpnia 2015)
Unia Susz Mamry Giżycko 1:0 26.08.2015 17:00
Orzeł Janowiec Kościelny Tęcza Biskupiec 2:1 26.08.2015 17:00
Błękitni Orneta Śniardwy Orzysz 1:0 26.08.2015 17:00
Mrągowia Mrągowo Pisa Barczewo 0:1 26.08.2015 17:00
Zatoka Braniewo Motor Lubawa 2:3 26.08.2015 17:00
Stomil II Olsztyn Omulew Wielbark 3:1 26.08.2015 17:00
DKS Dobre Misto Polonia Pasłęk 1:1 26.08.2015 17:00
Warmiak Łukta Start Kozłowo 0:4 26.08.2015 17:00

 

6. kolejka (29-30 sierpnia 2015)
Polonia Pasłęk Warmiak Łukta 1:1 29.08.2015 17:00
Omulew Wielbark DKS Dobre Miasto 3:0 30.08.2015 16:00
Motor Lubawa Stomil II Olsztyn 0:1 30.08.2015 12:00
Pisa Barczewo Zatoka Braniewo 2:4 29.08.2015 17:00
Śniardwy Orzysz Mrągowia Mrągowo 1:1 29.08.2015 17:00
Tęcza Biskupiec Błękitni Orneta 0:0 29.08.2015 16:00
Unia Susz Orzeł Janowiec Kościelny 4:0 29.08.2015 17:00
Start Kozłowo Mamry Giżycko 0:3 30.08.2015 17:00

 

7. kolejka (5-6 września 2015)
Orzeł Janowiec Kościelny Mamry Giżycko 2:3 06.09.2015 16:00
Błękitni Orneta Unia Susz 3:0 05.09.2015 16:00
Mrągowia Mrągowo Tęcza Biskupiec 1:3 05.09.2015 16:00
Zatoka Braniewo Śniardwy Orzysz 1:0 05.09.2015 17:00
Stomil II Olsztyn Pisa Barczewo 5:0 06.09.2015 16:00
DKS Dobre Miasto Motor Lubawa 2:4 05.09.2015 17:00
Warmiak Łukta Omulew Wielbark 1:1 05.09.2015 16:00
Start Kozłowo Polonia Pasłęk 2:0 05.09.2015 16:00
 
 
8. kolejka (12-13 września 2015)
Omulew Wielbark Start Kozłowo 1:0 12.09.2015 16:00
Motor Lubawa Warmiak Łukta 2:1 12.09.2015 17:00
Pisa Barczewo DKS Dobre Miasto 4:0 12.09.2015 17:00
Śniardwy Orzysz Stomil II Olsztyn 1:2 12.09.2015 17:00
Tęcza Biskupiec Zatoka Braniewo 1:2 12.09.2015 16:00
Unia Susz Mrągowia Mrągowo 2:0 12.09.2015 17:00
Orzeł Janowiec Kościelny Błękitni Orneta 0:1 13.09.2015 16:00
Polonia Pasłęk Mamry Giżycko 1:1 12.09.2015 17:00

 

9. kolejka (19-20 września 2015)
Błękitni Orneta Mamry Giżycko 2:2 19.09.2015 16:00
Mrągowia Mrągowo Orzeł Janowiec Kościelny 5:1 19.09.2015 16:00
Zatoka Braniewo Unia Susz 0:1 19.09.2015 16:30
Stomil II Olsztyn Tęcza Biskupiec 1:1 19.09.2015 16:00
DKS Dobre Miasto Śniardwy Orzysz 0:1 19.09.2015 16:30
Warmiak Łukta Pisa Barczewo 1:0 19.09.2015 16:00
Start Kozłowo Motor Lubawa 2:3 19.09.2015 16:00
Polonia Pasłęk Omulew Wielbark 0:0 19.09.2015 16:30

 

10. kolejka (26-27 września 2015)
Motor Lubawa Polonia Pasłęk 3:1 126.09.2015 16:30
Pisa Barczewo Start Kozłowo 1:1 26.09.2015 16:30
Śniardwy Orzysz Warmiak Łukta 0:2 26.09.2015 16:00
Tęcza Biskupiec DKS Dobre Miasto 6:1 26.09.2015 16:00
Unia Susz Stomil II Olsztyn 0:2 26.09.2015 16:00
Orzeł Janowiec Kościelny Zatoka Braniewo 2:2 26.09.2015 16:00
Błękitni Orneta Mrągowia Mrągowo 0:0 26.09.2015 16:00
Omulew Wielbark Mamry Giżycko 4:2 27.09.2015 16:00

 

11. kolejka (3-4 października 2015)
Mrągowia Mrągowo Mamry Giżycko 1:1 03.10.2015 16:00
Zatoka Braniewo Błękitni Orneta 1:0 03.10.2015 16:00
Stomil II Olsztyn Orzeł Janowiec Kościelny 5:0 04.10.2015 14:00
DKS Dobre Miasto Unia Susz 0:4 03.10.2015 16:00
Warmiak Łukta Tęcza Biskupiec 1:3 03.10.2015 16:00
Start Kozłowo Śniardwy Orzysz 0:0 03.10.2015 16:00
Polonia Pasłęk Pisa Barczewo 1:0 03.10.2015 16:00
Omulew Wielbark Motor Lubawa 0:3 04.10.2015 16:00

 

12. kolejka (10-11 października 2015)
Pisa Barczewo Omulew Wielbark 1:3 10.10.2015 16:00
Śniardwy Orzysz Polonia Pasłęk 2:1 10.10.2015 16:00
Tęcza Biskupiec Start Kozłowo 2:0 10.10.2015 14:00
Unia Susz Warmiak Łukta 4:2 10.10.2015 16:00
Orzeł Janowiec Kościelny DKS Dobre Miasto 3:0 (wo) 11.10.2015 16:00
Błękitni Orneta Stomil II Olsztyn 0:0 10.10.2015 16:00
Mrągowia Mrągowo Zatoka Braniewo 0:3 10.10.2015 16:00
Motor Lubawa Mamry Giżycko 1:0 10.10.2015 16:00

 

13. kolejka (17-18 października 2015)
Zatoka Braniewo Mamry Giżycko 2:2 17.10.2015 15:30
Mrągowia Mrągowo Stomil II Olsztyn 0:5 17.10.2015 15:00
DKS Dobre Miasto Błękitni Orneta 0:4 17.10.2015 15:30
Warmiak Łukta Orzeł Janowiec Kościelny 2:2 17.10.2015 15:30
Start Kozłowo Unia Susz 1:3 17.10.2015 15:30
Polonia Pasłęk Tęcza Biskupiec 0:5 17.10.2015 15:30
Omulew Wielbark Śniardwy Orzysz 2:0 18.10.2015 15:30
Motor Lubawa Pisa Barczewo 3:0 17.10.2015 15:30

 

14. kolejka (24-25 października 2015)
Śniardwy Orzysz Motor Lubawa 0:2 24.10.2015 15:30
Tęcza Biskupiec Omulew Wielbark 4:2 24.10.2015 15:30
Unia Susz Polonia Pasłęk 2:0 24.10.2015 15:00
Orzeł Janowiec Kościelny Start Kozłowo 1:2 25.10.2015 14:00
Błękitni Orneta Warmiak Łukta 1:2 24.10.2015 15:30
Mrągowia Mrągowo DKS Dobre Miasto 4:0 24.10.2015 15:30
Zatoka Braniewo Stomil II Olsztyn 1:2 24.10.2015 15:30
Pisa Barczewo Mamry Giżycko 1:4 24.10.2015 15:30

 

15. kolejka (31 października 2015)
Stomil II Olsztyn Mamry Giżycko 3:2 31.10.2015 13:00
DKS Dobre Miasto Zatoka Braniewo 0:1 31.10.2015 14:00
Warmiak Łukta Mrągowia Mrągowo 1:2 31.10.2015 14:00
Start Kozłowo Błękitni Orneta 0:0 31.10.2015 14:00
Polonia Pasłęk Orzeł Janowiec Kościelny 2:1 31.10.2015 14:00
Omulew Wielbark Unia Susz 1:2 31.10.2015 14:00
Motor Lubawa Tęcza Biskupiec 2:3 31.10.2015 14:00
Pisa Barczewo Śniardwy Orzysz 2:2 31.10.2015 14:00

 

16. kolejka (07 listopada 2015)
Mamry Giżycko Śniardwy Orzysz 1:0 07.11.2015 14:00
Pisa Barczewo Tęcza Biskupiec 2:3 07.11.2015 14:00
Motor Lubawa Unia Susz 1:1 07.11.2015 14:00
Omulew Wielbark Orzeł Janowiec Kościelny 1:2 07.11.2015 14:00
Polonia Pasłęk Błękitni Orneta 2:0 07.11.2015 14:00
Start Kozłowo Mrągowia Mrągowo 1:3 07.11.2015 14:00
Warmiak Łukta Zatoka Braniewo 1:1 07.11.2015 14:00
DKS Dobre Miasto Stomil II Olsztyn 0:4 07.11.2015 14:00

 

17. kolejka (11 listopada 2015)
Mamry Giżycko DKS Dobre Miasto 4:1 11.11.2015 13:30
Stomil II Olsztyn Warmiak Łukta 1:1 11.11.2015 13:00
Zatoka Braniewo Start Kozłowo 4:1 11.11.2015 13:30
Mrągowia Mrągowo Polonia Pasłęk 1:1 11.11.2015 13:00
Błękitni Orneta Omulew Wielbark 5:1 11.11.2015 13:30
Orzeł Janowiec Kościelny Motor Lubawa 2:0 11.11.2015 13:30
Unia Susz Pisa Barczewo 3:3 11.11.2015 13:00
Tęcza Biskupiec Śniardwy Orzysz 4:0 11.11.2015 13:30

 

18. kolejka (26 marca 2016)
Zatoka Braniewo Polonia Pasłęk 1:2 26.03.2016 15:30
Mamry Giżycko Tęcza Biskupiec 0:2 26.03.2016 15:30
Śniardwy Orzysz Unia Susz 1:0 26.03.2016 15:30
Pisa Barczewo Orzeł Janowiec Kościelny 1:0 26.03.2016 15:30
Motor Lubawa Błękitni Orneta 2:0 26.03.2016 15:30
Omulew Wielbark Mrągowia Mrągowo 1:3 26.03.2016 15:30
Start Kozłowo Stomil II Olsztyn 0:3 (vo)    
Warmiak Łukta DKS Dobre Miasto 2:1 26.03.2016 15:30

 

19. kolejka (02-03 kwietnia 2016)
Mamry Giżycko Warmiak Łukta 2:4 02.04.2016 16:00
DKS Dobre Miasto Start Kozłowo 3:0 (vo.)    
Stomil II Olsztyn Polonia Pasłęk 3:0 03.04.2016 16:00
Zatoka Braniewo Omulew Wielbark 2:0 02.04.2016 16:00
Mrągowia Mrągowo Motor Lubawa 2:1 02.04.2016 16:00
Błękitni Orneta Pisa Barczewo 4:0 02.04.2016 16:00
Orzeł Janowiec Kościelny Śniardwy Orzysz 1:1 02.04.2016 16:00
Unia Susz Tęcza Biskupiec 1:2 03.04.2016 16:00

 

20. kolejka (09-10 kwietnia 2016)
Mamry Giżycko Unia Susz 1:5 09.04.2016 16:00
Tęcza Biskupiec Orzeł Janowiec Kościelny 2:0 09.04.2016 16:00
Śniardwy Orzysz Błękitni Orneta 1:0 09.04.2016 16:00
Pisa Barczewo Mrągowia Mrągowo 1:2 09.04.2016 16:00
Motor Lubawa Zatoka Braniewo 0:1 09.04.2016 16:00
Omulew Wielbark Stomil II Olsztyn 3:0 10.04.2016 16:00
Polonia Pasłęk DKS Dobre Miasto 2:0 09.04.2016 16:00
Start Kozłowo Warmiak Łukta 0:3 (vo.)    

 

21. kolejka (16-17 kwietnia 2016)
Mamry Giżycko Start Kozłowo 3:0 (vo.)    
Warmiak Łukta Polonia Pasłęk 1:2 16.04.2016 17:00
DKS Dobre Miasto Omulew Wielbark 1:0 16.04.2016 16:00
Stomil II Olsztyn Motor Lubawa 0:4 17.04.2016 16:00
Zatoka Braniewo Pisa Barczewo 0:2 16.04.2016 16:00
Mrągowia Mrągowo Śniardwy Orzysz 0:0 16.04.2016 16:00
Błękitni Orneta Tęcza Biskupiec 2:2 16.04.2016 16:00
Orzeł Janowiec Kościelny Unia Susz 1:3 16.04.2016 16:00

 

22. kolejka (23-24 kwietnia 2016)
Mamry Giżycko Orzeł Janowiec Kościelny 4:0 23.04.2016 16:00
Unia Susz Błękitni Orneta 0:1 23.04.2016 16:00
Tęcza Biskupiec Mrągowia Mrągowo 2:2 23.04.2016 16:00
Śniardwy Orzysz Zatoka Braniewo 3:1 23.04.2016 17:00
Pisa Barczewo Stomil II Olsztyn 0:2 24.04.2016 13:00
Motor Lubawa DKS Dobre Miasto 2:0 23.04.2016 16:00
Omulew Wielbark Warmiak Łukta 1:0 24.04.2016 16:00
Polonia Pasłęk Start Kozłowo 3:0 (vo.)    

 

23. kolejka (23-30 kwietnia 2016)
Mamry Giżycko Polonia Pasłęk 0:0 30.04.2016 16:00
Start Kozłowo Omulew Wielbark 3:0 (vo.)    
Warmiak Łukta Motor Lubawa 0:3 30.04.2016 16:00
DKS Dobre Miasto Pisa Barczewo 1:1 30.04.2016 18:00
Stomil II Olsztyn Śniardwy Orzysz 3:0 30.04.2016 12:00
Zatoka Braniewo Tęcza Biskupiec 2:1 30.04.2016 16:00
Mrągowia Mrągowo Unia Susz 0:0 30.04.2016 16:00
Błękitni Orneta Orzeł Janowiec Kościelny 4:1 30.04.2016 16:00

 

24. kolejka (7-8 maja 2016)
Mamry Giżycko Błękitni Orneta 1:2 07.05.2016 16:00
Orzeł Janowiec Kościelny Mrągowia Mrągowo 1:1 07.05.2016 16:00
Unia Susz Zatoka Braniewo 2:2 07.05.2016 16:00
Tęcza Biskupiec Stomil II Olsztyn 1:2 07.05.2016 16:00
Śniardwy Orzysz DKS Dobre Miasto 3:1 07.05.2016 17:00
Pisa Barczewo Warmiak Łukta 1:3 07.05.2016 16:00
Motor Lubawa Start Kozłowo 0:3 (vo.) 07.05.2016 16:00
Omulew Wielbark Polonia Pasłęk 1:0 07.05.2016 16:00

 

25. kolejka (14-15 maja 2016)
Mamry Giżycko  Omulew Wielbark 3:0 14.05.2016 16:00
Polonia Pasłęk Motor Lubawa 0:2 14.05.2016 17:00
Start Kozłowo Pisa Barczewo 0:3(vo)    
Warmiak Łukta Śniardwy Orzysz 3:2 14.05.2016 16:00
DKS Dobre Miasto Tęcza Biskupiec 0:5 14.05.2016 16:00
Stomil II Olsztyn Unia Susz 1:0 15.05.2016 16:00
Zatoka Braniewo Orzeł Janowiec Kościelny 2:1 14.05.2016 16:00
Mrągowia Mrągowo Błękitni Orneta 0:2 14.05.2016 16:00

 

26. kolejka (21-22 maja 2016)
Mamry Giżycko Mrągowia Mrągowo 1:3 21.05.2016 16:00
Błękitni Orneta Zatoka Braniewo 0:3
21.05.2016
16:00
Orzeł Janowiec Kościelny Stomil II Olsztyn 2:0
21.05.2016
16:00
Unia Susz DKS Dobre Miasto 6:0
21.05.2016
14:00
Tęcza Biskupiec Warmiak Łukta 2:1
21.05.2016
17:00
Śniardwy Orzysz Start Kozłowo 3:0 (vo)    
Pisa Barczewo Polonia Pasłęk 3:1
21.05.2016
17:00
Motor Lubawa Omulew Wielbark 5:1
22.05.2016
17:00

 

27. kolejka (28-29 maja 2016)
Mamry Giżycko Motor Lubawa 4:1 28.05.2016 16:00
Omulew Wielbark Pisa Barczewo 0:2 29.05.2016 16:00
Polonia Pasłęk Śniardwy Orzysz 1:2 28.05.2016 17:00
Start Kozłowo Tęcza Biskupiec 0:3 (vo)  
Warmiak Łukta Unia Susz 1:2 28.05.2016 16:00
DKS Dobre Miasto Orzeł Janowiec Kościelny 0:2 28.05.2016 16:00
Stomil II Olsztyn Błękitni Orneta 2:2 29.05.2016 11:00
Zatoka Braniewo Mrągowia Mrągowo 2:2 28.05.2016 16:00

 

28. kolejka (4-5 czerwca 2016)
Stomil II Olsztyn Mrągowia Mrągowo 0:1 05.06.2016 17:00
Mamry Giżycko Zatoka Braniewo 3:2 04.06.2016 16:00
Błękitni Orneta DKS Dobre Miasto 5:0 05.06.2016 13:00
Orzeł Janowiec Kościelny Warmiak Łukta 0:1 04.06.2016 16:00
Unia Susz Start Kozłowo 3:0    
Tęcza Biskupiec Polonia Pasłęk 1:1 04.06.2016 16:00
Śniardwy Orzysz Omulew Wielbark 1:4 05.06.2016 17:00
Pisa Barczewo Motor Lubawa 1:4 04.06.2016 17:00

 

29. kolejka (11-12 czerwca 2016)
Mamry Giżycko Pisa Barczewo 4:1 11.06.2016 17:00
Motor Lubawa Śniardwy Orzysz 3:0 11.06.2016 17:00
Omulew Wielbark Tęcza Biskupiec 1:2 12.06.2016 14:00
Polonia Pasłęk Unia Susz 0:2 11.06.2016 17:00
Start Kozłowo Orzeł Janowiec Kościelny 0:3    
Warmiak Łukta Błękitni Orneta 2:3 11.06.2016 16:00
DKS Dobre Miasto Mrągowia Mrągowo 0:2 11.06.2016 16:00
Stomil II Olsztyn Zatoka Braniewo 0:1 11.06.2016 17:00

 

30. kolejka (18-19 czerwca 2016)
Mamry Giżycko Stomil II Olsztyn 1:1 18.06.2016 16:00
Zatoka Braniewo DKS Dobre Miasto 3:0 (vo)    
Mrgowia Mrągowo Warmiak Łukta 1:2 18.06.2016 16:00
Błękitni Orneta Start Kozłowo 3:0 (vo)    
Orzeł Janowiec Kościelny Polonia Pasłęk 0:0 18.06.2016 16:00
Unia Susz Omulew Wielbark 5:0 18.06.2016 16:00
Tęcza Biskupiec Motor Lubawa 0:1 18.06.2016 16:00
Śniardwy Orzysz Pisa Barczewo 3:0 18.06.2016 16:00

 

Stomil na facebooku

Stomil na twitterze

Stomil na youtube

sponsorzy główni
sponsor srebrny
sponsorzy złoci
sponsorzy biało-niebiescy

 


 
partner medyczny
sponsor techniczny
partnerzy medialni
partnerzy